Marian Rutha

29 września 1954 - 24 marca 2015

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2015
Gryf Wejherowski

<p><em>&quot; Można odejść na zawsze, aby na stałe być blisko&quot;</em><br />ks.Jan Twardowski</p>
<p><strong>Z przykrością zawiadamiamy,<br />że 24.03. 2015r. w Niemczech<br />odszedł od nas w wieku 60 lat </strong></p>
<h5><strong><em>Marian Rutha</em> </strong></h5>
<p><strong>Uroczystości pogrzebowe odbędą się<br />w Niemczech w Bielefeld 28.03.2015r. o godzinie 12:00.</strong></p>
<p><strong>Pogrążeni w smutku bliscy proszą o modlitwę za Zmarłego.</strong></p>

" Można odejść na zawsze, aby na stałe być blisko"
ks.Jan Twardowski

Z przykrością zawiadamiamy,
że 24.03. 2015r. w Niemczech
odszedł od nas w wieku 60 lat

Marian Rutha

Uroczystości pogrzebowe odbędą się
w Niemczech w Bielefeld 28.03.2015r. o godzinie 12:00.

Pogrążeni w smutku bliscy proszą o modlitwę za Zmarłego.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
A.Dobroń


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietam A.Dobroń


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jestem tego pewna, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się. Mimo świata, który kocha i rani nas dzień w dzień, gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się....


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Katarzyna Ruta


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Katarzyna Ruta


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niewiarygodn​e, że to już rok...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...</p> <p style="text-align:center">Żal że się za mało kochało</p> <p style="text-align:center">że się myślało o sobie</p> <p style="text-align:center">że się już nie zdążyło</p> <p style="text-align:center">że było za późno</p> <p style="text-align:center">choćby się teraz pobiegło</p> <p style="text-align:center">w przedpokoju szurało</p> <p style="text-align:center">niosło serce osobne</p> <p style="text-align:center">w telefonie szukało</p> <p style="text-align:center">słuchem szerszym od słowa</p> <p style="text-align:center">choćby się spokorniało</p> <p style="text-align:center">głupią minę stroiło</p> <p style="text-align:center">jak lew na muszce</p> <p style="text-align:center">choćby się chciało ostrzec</p> <p style="text-align:center">że pogoda niestała</p> <p style="text-align:center">bo tęcza zbyt czerwona</p> <p style="text-align:center">a sól zwilgotniała</p> <p style="text-align:center">choćby się chciało pomóc</p> <p style="text-align:center">własną gębą podmuchać</p> <p style="text-align:center">w rosół za słony</p> <p style="text-align:center">wszystko już potem za mało</p> <p style="text-align:center">choćby się łzy wypłakało</p> <p style="text-align:center">nagie niepewne</p> <p style="text-align:right">ks. Jan Twardowski</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
A.T. Dobroń


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam o Tobie Kasia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>PAMIĘTAM</p> <p style="">Śmierć jest niczym.</p> <p style="">To tak, jakbym się wymknął do sąsiedniego pokoju.</p> <p style="">Jestem wciąż sobą i Ty jesteś sobą.</p> <p style="">Czymkolwiek dla siebie byliśmy, tym jesteśmy nadal.</p> <p style="">Nazywaj mnie moim dawnym imieniem, mów do mnie tak, jak zawsze mówiłaś.</p> <p style="">Nie zmieniaj tonu, nie przybieraj na siłę poważnej i smutnej miny.</p> <p style="">Śmiej się; tak jak zawsze śmialiśmy się z żartów, które bawiły nas oboje.</p> <p style="">Baw się, uśmiechaj, myśl o mnie.</p> <p style="">Módl się za mnie...</p> <p style="">Niech moje imię zawsze będzie wymawiane zwyczajnie, bez śladu cienia.</p> <p style="">Niech wypowiadane będzie bez nacisku, bez cienia żałoby.</p> <p style="">Życie znaczy to samo, co zawsze znaczyło.</p> <p style="">Dlaczego miałbym zniknąć z Twojego serca, skoro zniknąłem tylko z oczu?</p> <p style="">Czekam na Ciebie, tylko przez krótką chwilę, aż przyjdzie Twój czas.</p> <p style="">Jestem gdzieś blisko, pamiętaj.</p> <p style="">W sąsiednim pokoju, lub tuż za rogiem.</p> <p style="">Wszystko jest w porządku...</p> <p style="">Za wszystkie spotkania, rozmowy, rady,[...]... DZIĘKUJĘ</p> <p style="">NIE tak miało być...</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy A.T. Dobroń


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
11.09.-13.​09.2015r. Twoimi śladami z ...(Sopot, Wejherowo)-​Dziękuję Braciszku


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Sonia Rutha


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
23 juillet 2015 THIOBANE Mamour


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adrian Bellgrau


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Dobroń


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marc Milczewski


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Eugeniusz Juchniewicz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marian Milczewski


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tadeusz Teofil JudytaGrodzi​ccy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tomasz Dobroń


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Gąsiorek


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JANINA SOWA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

JANINA SOWA


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia