Marian Rutha

29 September 1954 - 24 March 2015

This was published in the following publications on 28.03.2015:
Gryf Wejherowski

<p><em>&quot; Można odejść na zawsze, aby na stałe być blisko&quot;</em><br />ks.Jan Twardowski</p>
<p><strong>Z przykrością zawiadamiamy,<br />że 24.03. 2015r. w Niemczech<br />odszedł od nas w wieku 60 lat </strong></p>
<h5><strong><em>Marian Rutha</em> </strong></h5>
<p><strong>Uroczystości pogrzebowe odbędą się<br />w Niemczech w Bielefeld 28.03.2015r. o godzinie 12:00.</strong></p>
<p><strong>Pogrążeni w smutku bliscy proszą o modlitwę za Zmarłego.</strong></p>

" Można odejść na zawsze, aby na stałe być blisko"
ks.Jan Twardowski

Z przykrością zawiadamiamy,
że 24.03. 2015r. w Niemczech
odszedł od nas w wieku 60 lat

Marian Rutha

Uroczystości pogrzebowe odbędą się
w Niemczech w Bielefeld 28.03.2015r. o godzinie 12:00.

Pogrążeni w smutku bliscy proszą o modlitwę za Zmarłego.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
A.Dobroń


9yrs

Image chosen by user
Pamietam A.Dobroń


9yrs

Image chosen by user
Jestem tego pewna, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się. Mimo świata, który kocha i rani nas dzień w dzień, gdzieś na szczycie góry wszyscy razem spotkamy się....


10yrs

Image chosen by user
Katarzyna Ruta


10yrs

Image chosen by user
Katarzyna Ruta


10yrs

Image chosen by user
Niewiarygodn​e, że to już rok...


10yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p style="text-align:center">Żal że się za mało kochało</p> <p style="text-align:center">że się myślało o sobie</p> <p style="text-align:center">że się już nie zdążyło</p> <p style="text-align:center">że było za późno</p> <p style="text-align:center">choćby się teraz pobiegło</p> <p style="text-align:center">w przedpokoju szurało</p> <p style="text-align:center">niosło serce osobne</p> <p style="text-align:center">w telefonie szukało</p> <p style="text-align:center">słuchem szerszym od słowa</p> <p style="text-align:center">choćby się spokorniało</p> <p style="text-align:center">głupią minę stroiło</p> <p style="text-align:center">jak lew na muszce</p> <p style="text-align:center">choćby się chciało ostrzec</p> <p style="text-align:center">że pogoda niestała</p> <p style="text-align:center">bo tęcza zbyt czerwona</p> <p style="text-align:center">a sól zwilgotniała</p> <p style="text-align:center">choćby się chciało pomóc</p> <p style="text-align:center">własną gębą podmuchać</p> <p style="text-align:center">w rosół za słony</p> <p style="text-align:center">wszystko już potem za mało</p> <p style="text-align:center">choćby się łzy wypłakało</p> <p style="text-align:center">nagie niepewne</p> <p style="text-align:right">ks. Jan Twardowski</p>


10yrs

Image chosen by user
A.T. Dobroń


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam o Tobie Kasia


10yrs

Image chosen by user
<p>PAMIĘTAM</p> <p style="">Śmierć jest niczym.</p> <p style="">To tak, jakbym się wymknął do sąsiedniego pokoju.</p> <p style="">Jestem wciąż sobą i Ty jesteś sobą.</p> <p style="">Czymkolwiek dla siebie byliśmy, tym jesteśmy nadal.</p> <p style="">Nazywaj mnie moim dawnym imieniem, mów do mnie tak, jak zawsze mówiłaś.</p> <p style="">Nie zmieniaj tonu, nie przybieraj na siłę poważnej i smutnej miny.</p> <p style="">Śmiej się; tak jak zawsze śmialiśmy się z żartów, które bawiły nas oboje.</p> <p style="">Baw się, uśmiechaj, myśl o mnie.</p> <p style="">Módl się za mnie...</p> <p style="">Niech moje imię zawsze będzie wymawiane zwyczajnie, bez śladu cienia.</p> <p style="">Niech wypowiadane będzie bez nacisku, bez cienia żałoby.</p> <p style="">Życie znaczy to samo, co zawsze znaczyło.</p> <p style="">Dlaczego miałbym zniknąć z Twojego serca, skoro zniknąłem tylko z oczu?</p> <p style="">Czekam na Ciebie, tylko przez krótką chwilę, aż przyjdzie Twój czas.</p> <p style="">Jestem gdzieś blisko, pamiętaj.</p> <p style="">W sąsiednim pokoju, lub tuż za rogiem.</p> <p style="">Wszystko jest w porządku...</p> <p style="">Za wszystkie spotkania, rozmowy, rady,[...]... DZIĘKUJĘ</p> <p style="">NIE tak miało być...</p>


10yrs

Image chosen by user
Pamiętamy A.T. Dobroń


10yrs

Image chosen by user
11.09.-13.​09.2015r. Twoimi śladami z ...(Sopot, Wejherowo)-​Dziękuję Braciszku


10yrs

Image chosen by user
Sonia Rutha


10yrs

Image chosen by user
23 juillet 2015 THIOBANE Mamour


10yrs

Image chosen by user

Adrian Bellgrau


11yrs

Image chosen by user

Agnieszka Dobroń


11yrs

Image chosen by user

Marc Milczewski


11yrs

Image chosen by user

Eugeniusz Juchniewicz


11yrs

Image chosen by user

Marian Milczewski


11yrs

Image chosen by user

Tadeusz Teofil JudytaGrodzi​ccy


11yrs

Image chosen by user

Tomasz Dobroń


11yrs

Image chosen by user

Barbara Gąsiorek


11yrs

Image chosen by user

JANINA SOWA


11yrs

Image chosen by user

JANINA SOWA


11yrs

End of content

No more pages to load