Aldona Litwiniszyn-Taraszkiewicz

This was published in the following publications on 14.11.2014:
Dziennik Polski

<p>ś†p<br />dr ALDONA LITWINISZYN-TARASZKIEWICZ</p>
<p>kochana mama, babcia, i siostra</p>
<p>przeżywszy 71 lat, odeszła od nas nagle<br />dnia 11 listopada 2014 roku.</p>
<p>Za wcześnie...</p>
<p>Odprowadzenie prochów Zmarłej na miejsce spoczynku<br />odbędzie się w poniedziałek, dnia 17 listopada 2014 r. o godz. 12.00<br />w Sali Pożegnań na cmentarzu Rakowickim,</p>
<p>o czym zawiadamiają<br />pogrążeni w głębokim smutku</p>
<p>Córka z Rodziną i Siostra</p>

ś†p
dr ALDONA LITWINISZYN-TARASZKIEWICZ

kochana mama, babcia, i siostra

przeżywszy 71 lat, odeszła od nas nagle
dnia 11 listopada 2014 roku.

Za wcześnie...

Odprowadzenie prochów Zmarłej na miejsce spoczynku
odbędzie się w poniedziałek, dnia 17 listopada 2014 r. o godz. 12.00
w Sali Pożegnań na cmentarzu Rakowickim,

o czym zawiadamiają
pogrążeni w głębokim smutku

Córka z Rodziną i Siostra

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Myśle o Tobie często

Basia


6yrs

Image chosen by user
Basia L


9yrs

Image chosen by user
basia


9yrs

Image chosen by user
siostra Basia


10yrs

Image chosen by user
<p>To byl cudowny czlowiek, wspaniala wychowawczyni i przyklad. Mialem honor byc w (jej pierwszej) klasie ktorej ona byla wychowawczynia w szkole J. Matejki nr. 29 w 1968 roku. To ona zrobila z wielu nas ludzi, dala przyklad i zachecala do nauki i dawal przyklad jak trzeba pracowac. Wielu z nas jej zawdziecza ogromnie duzo. PANI ALDONO NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY i DZIEKUJEMY CI serdecznie za wszystko. Niech Bog ma cie w swej opatrznosci.</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>To byl cudowny czlowiek, wspaniala wychowawczyni i przyklad. Mialem honor byc w (jej pierwszej) klasie ktorej ona byla wychowawczynia w szkole J. Matejki nr. 29 w 1968 roku. To ona zrobila z wielu nas ludzi, dala przyklad i zachecala do nauki i dawal przyklad jak trzeba pracowac. Wielu z nas jej zawdziecza ogromnie duzo. PANI ALDONO NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY i DZIEKUJEMY CI serdecznie za wszystko. Niech Bog ma cie w swej opatrznosci.</p>


11yrs

Image chosen by user

Viera i Julius


11yrs

Image chosen by user

Wojciech Suchoń


11yrs

Image chosen by user

Małgorzata i Franciszek Piper


11yrs

Image chosen by user

Hanka Szydlik


11yrs

Image chosen by user

Nina


11yrs

End of content

No more pages to load