Z głębokim żalem żegnamy Panią
This was published in the following publications on 07.10.2009:
Nowiny
This was published in the following publications on 07.10.2009:
Nowiny
Z głębokim żalem żegnamy Panią prof. Stefanię DUDZICOWĄ długoletniego, wspaniałego pedagoga i wychowawcę młodzieży. Koleżankę życzliwą i pełną ciepła. Rodzinie i bliskim wyrazy serdecznego żalu i współczucia składają: Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie
End of content
No more pages to load