Jan Leszek Adamczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2010
Echo Dnia

Z głebokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12.01.2010 r. przeżywszy lat 59 zmarł dr hab. Jan Leszek Adamczyk historyk sztuki profesor Politechniki Świętokrzyskiej. Uroczystość żałobna odprawiona zostanie dnia 16.01.2010 r. (sobota) o godz. 11.00 w Domu Pogrzebowym, po czym nastąpi wyprowadzenie na Cmentarz Komunalny w Cedzynie. Pogrążenie w głębokim smutku: Żona, Syn, Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

tomislaw tajner


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

x


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

emilia paciura


16 l

<p>do Ani Adamczyk</p> <p>Kochana Aniu!</p> <p>Często wspominam dawne , dobre czasy, czyli także takich wspaniałych ludzi jak Ty i Leszek. Starałam się na bieżąco śledzić , co u Was. Tak dotarło do mnie i to. Niestety. Serdeczne i szczere wyrazy współczucia. Leszek to fantastyczny człowiek, jeden z niewielu w pełnym wymiarze. Zawsze będę mu wdzięczna za wszystko, tak samo jak serdecznie wspominam pracę z Tobą. Wiem , jak trudno w takiej chwili znieść rzeczywistość, ale pamiętaj - zawsze zostanie w mojej pamięci i Leszek i Twoja dobroć. Emilia Paciura</p>


16 l

<p>do Ani Adamczyk</p> <p>Kochana Aniu!</p> <p>Często wspominam dawne , dobre czasy, czyli także takich wspaniałych ludzi jak Ty i Leszek. Starałam się na bieżąco śledzić , co u Was. Tak dotarło do mnie i to. Niestety. Serdeczne i szczere wyrazy współczucia. Leszek to fantastyczny człowiek, jeden z niewielu w pełnym wymiarze. Zawsze będę mu wdzięczna za wszystko, tak samo jak serdecznie wspominam pracę z Tobą. Wiem , jak trudno w takiej chwili znieść rzeczywistość, ale pamiętaj - zawsze zostanie w mojej pamięci i Leszek i Twoja dobroć. Emilia Paciura</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Rzepka


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia