Jan Leszek Adamczyk

This was published in the following publications on 15.01.2010:
Echo Dnia

Z głebokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12.01.2010 r. przeżywszy lat 59 zmarł dr hab. Jan Leszek Adamczyk historyk sztuki profesor Politechniki Świętokrzyskiej. Uroczystość żałobna odprawiona zostanie dnia 16.01.2010 r. (sobota) o godz. 11.00 w Domu Pogrzebowym, po czym nastąpi wyprowadzenie na Cmentarz Komunalny w Cedzynie. Pogrążenie w głębokim smutku: Żona, Syn, Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

tomislaw tajner


16yrs

Image chosen by user

x


16yrs

Image chosen by user

emilia paciura


16yrs

<p>do Ani Adamczyk</p> <p>Kochana Aniu!</p> <p>Często wspominam dawne , dobre czasy, czyli także takich wspaniałych ludzi jak Ty i Leszek. Starałam się na bieżąco śledzić , co u Was. Tak dotarło do mnie i to. Niestety. Serdeczne i szczere wyrazy współczucia. Leszek to fantastyczny człowiek, jeden z niewielu w pełnym wymiarze. Zawsze będę mu wdzięczna za wszystko, tak samo jak serdecznie wspominam pracę z Tobą. Wiem , jak trudno w takiej chwili znieść rzeczywistość, ale pamiętaj - zawsze zostanie w mojej pamięci i Leszek i Twoja dobroć. Emilia Paciura</p>


16yrs

<p>do Ani Adamczyk</p> <p>Kochana Aniu!</p> <p>Często wspominam dawne , dobre czasy, czyli także takich wspaniałych ludzi jak Ty i Leszek. Starałam się na bieżąco śledzić , co u Was. Tak dotarło do mnie i to. Niestety. Serdeczne i szczere wyrazy współczucia. Leszek to fantastyczny człowiek, jeden z niewielu w pełnym wymiarze. Zawsze będę mu wdzięczna za wszystko, tak samo jak serdecznie wspominam pracę z Tobą. Wiem , jak trudno w takiej chwili znieść rzeczywistość, ale pamiętaj - zawsze zostanie w mojej pamięci i Leszek i Twoja dobroć. Emilia Paciura</p>


16yrs

Image chosen by user

Anna Rzepka


16yrs

End of content

No more pages to load