Wanda Wierciak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.07.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.07.2009
Nowa Trybuna Opolska
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..." W dniu 9 lipca 2009 odeszła od nas ukochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra Wanda Wierciak Uroczystości porzebowe odbędą się w dniu 13 lipca 2009 na cmentarzu komunalnym w Opolu Półwsi o godz. 12.00. Msza żałobna zostanie odprawiona w kościele PW Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opolu przy ul. O. Czaplaka o godz. 8.00 O czym zawiadamia pogrążona w smutku Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia