Wanda Wierciak
This was published in the following publications on 10.07.2009:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 10.07.2009:
Nowa Trybuna Opolska
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..." W dniu 9 lipca 2009 odeszła od nas ukochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra Wanda Wierciak Uroczystości porzebowe odbędą się w dniu 13 lipca 2009 na cmentarzu komunalnym w Opolu Półwsi o godz. 12.00. Msza żałobna zostanie odprawiona w kościele PW Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opolu przy ul. O. Czaplaka o godz. 8.00 O czym zawiadamia pogrążona w smutku Rodzina
End of content
No more pages to load