Bliskim Gintera Kostrzewy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.03.2014
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.03.2014
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że odszedł Ginter Kostrzewa były wiceburmistrz Strzelec Opolskich, niezwykle zaangażowany w pracę na rzecz rozwoju naszej gminy. Bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Łączymy się w żalu i modlitwie. Przewodniczący Rady Miejskiej Bogusław Farion oraz Radni Rady Miejskiej w Strzelcach Opolskich Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc i pracownicy Urzędu Miejskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia