jest noc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2013
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2013
Głos Koszaliński
„ jest noc, żeby był dzień, ciemno, żeby świeciła gwiazda Z najgłębszym żalem żegnamy Ś.P ULĘ DYBLIK Wyrazy żalu i współczucia przekazujemy RODZINIE I BLISKIM PRZYJACIELE Z RADUSZKI I WYSZEWA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia