jest noc
This was published in the following publications on 11.12.2013:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 11.12.2013:
Głos Koszaliński
„ jest noc, żeby był dzień, ciemno, żeby świeciła gwiazda Z najgłębszym żalem żegnamy Ś.P ULĘ DYBLIK Wyrazy żalu i współczucia przekazujemy RODZINIE I BLISKIM PRZYJACIELE Z RADUSZKI I WYSZEWA
End of content
No more pages to load