Jakub Dajewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2010
Głos Wielkopolski

10 kwietnia 2010 roku po ciężkiej chorobie zakończył swe cierpienie
nasz najukochańszy Syn, Brat, Wnuk, Siostrzeniec i Przyjaciel
ś + p
Kuba Dajewski
przeżył tylko 15 lat
Oddychaj swobodnie, Synku!
Zrozpaczeni Rodzice
Ceremonia pogrzebowa 15.4.2010 roku o godzinie 12.00 w kościele
Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina.

Plaża

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci
i sercach naszych”
Z głębokim żalem i rozpaczą zawiadamiamy, że dnia 10 kwietnia 2010 r.
po ciężkiej chorobie odszedł od nas dobry kolega, wspaniały chłopak,
wzorowy uczeń
śp
Jakub Dajewski
Trudno uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas, lecz pamięć o Nim
na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Pogrążeni w smutku
Koleżanki i Koledzy z klasy III A
wraz z Wychowawczynią

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Koleżeństwo


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś Dzień Dziecka. Dziękuję, że byłeś i że wciąż jesteś. Kocham.

M.


3 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś Dzień Matki. Z pewnością dziś przyszedłbyś do mnie z różą za plecami i tym twoim, charakterystycznym, uśmieszkiem. Dobrze, ze Grześ będzie ze mną. Tęsknię niewyobrażalnie.

M.


4 tyg.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany mój Synu, jesteś jedynym prezentem, którego dziś nie rozpakuję. Ale jesteś. Bylam u Ciebie.

M.


1 mies.

Jaki bylbys dzisiaj? Czym się zajmował jakie studia skończył? Zawsze byles mega ambitny

Pamietam


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synku, był u Ciebie ktoś ze szkoły. Pamiętają o Tobie. To bardzo cieszy ❤️

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synku, był u Ciebie ktoś ze szkoły. Pamiętają o Tobie. To bardzo cieszy ❤️

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie widziałam cię tyle lat, ile mogłam na Ciebie patrzeć. Byłeś, jesteś I będziesz, razem z Twoim bratem, moją największa miłością, sukcesem i sensem życia. Kocham Was najbardziej na świecie. I żadna śmierć tego nie zmieni.

M.


2 mies.

Każdy dzień w tym tygodniu przeszywa moje serce. Jutro kolejna Rocznica. Tęsknię...

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielkanoc bez Ciebie to nie Święta. To wspomnienia ostatnich Twoich dni życzę nami. Tęsknię i pamiętam każdy szczegół. Gdziekolwiek jesteś wiedz, że Cię kocham.

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mimo pięknej dookoła pogody, mam bolesne wspomnienia. Dziś rocznica twojej operacji. Niepotrzebnej, która miała przedłużyć Ci życie. A je skróciła. Gdybym mogła tylko cofnąć czas... Nie potrafię. Tęsknię tak, że wszystko boli. Kocham Cię.

M.


3 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synku, już zapewne wiesz, że rodzina nam się powiększy. Będziesz wujkiem. Stryjem. Wiem, że bardzo byś się cieszył i bardzo czekał na narodziny. Tęsknię za Tobą każdego dnia i nienawidzę Boga.

M.


3 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś Mikołajki. Bylam raniutko, kiedy jeszcze ciemno i nikogo nie bylo.nawet na parkingu. Pamiętam nasze wspólne Mikołajki, kiedy ledwo obudzony biegłeś sprawdzić, czy "On" był. Nigdy nie zapomnę tej radości.

M.


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
We Wszystkich Świętych musimy być razem. Byliśmy. Kochamy Cię bardzo. Jesteś dla nas wciąż obecny. Tęsknię każdego dnia.

M.


7 mies.

Twoje Imieniny. Bylam u Ciebie. Zrobiłam jesienną dekorację. Kocham i nic tego nie zmieni. Dobrze, że jesteś.

M.


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziekuje Ci, Quba, że byłeś, jesteś i będziesz że mną. Nie ma dnia, żebym o Tobie nie myslala. Matki nie powinny chować swoich dzieci. To największa podłość, jaką można zrobić. Kocham Cię, Synu.

M.


10 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś miałbyś 31 lat. Miałabym bardzo dorosłego syna. Jakbyś wyglądał? Nigdy się nie dowiem. Wiem, że mogłabym na Ciebie liczyć, byłbyś wspaniały, jak twoj brat. Mam wspaniałych synów. Tęsknię za Tobą tak, że to boli. Myślę każdego dnia. Czas nie leczy ran. On przyzwyczaja, że bolą. Świętuj Urodziny, gdziekolwiek jesteś, Kuba. Kocham. M.

M.


10 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jak ja za Tobą tęsknię! Dobrze, że w głowie nadal jesteś, bo to nadaje sens. Dobrze, że jest Grześ i Basia. Tak dawno już Cię nie widziałam. Jak byś wyglądał?

M.


11 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Minęło 15 lat bez Ciebie. Ale jesteś przy mnie. Wiem to.

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Syneczku, masz ładnie. Bylam już wczoraj. Tylko tyle mogę Ci dać. Wywalczyłam dzisiaj w pracy wolne i zaraz do ciebie przyjadę.

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synek, dziś są twoje Imieniny. Byłam u Ciebie, masz piękne kwiaty i światełka. Tylko tyle mogę Ci dać. Musi mi to wystarczyć. Tęsknię, Synku.

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synku, zostałeś szwagrem i miałbyś bardzo fajną bratową. Nie było cię na ślubie Brata fizycznie, ale byłeś w naszych głowach. Kocham i tęsknię.

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kubuś... Qba...Jakub. Miałbyś dziś piękny Jubileusz. 30 lat temu po raz pierwszy zostałam mamą. Nie ma już Kuby, ani mojej położnej Kasi ani profesora Zbigniewa. Została wdzięczność i pamięć. Synku, mam Ci tak wiele do powiedzenia ale pewnie wszystko wiesz. Cieszę się że byłeś, że mogłam Cię kochać, że wciąż ze mną jesteś. Lubię ten dzień, choć przeżywam inaczej niż kiedyś. Tęsknię niewyobrażalnie, ale cieszę się, że zawsze rozumieliśmy się bez słów. I tak jest do dziś. Świętuj radosnie, gdziekolwiek jesteś! ❤️

M.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze tęsknię, ale dziś najmocniej. Brakuje mi Ciebie. Kocham.

M.


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia