Jadwiga Mułyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.09.2014
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.09.2014
Głos Pomorza
Trudno pogodzić się z nieodwracalnym losem, Bo kiedy traci się kogoś bliskiego, To smutek jest bezgraniczny... Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Jadwigi Mułyk wieloletniej dyrektorki szkoły Podstawowej w Gogolewie, nauczycielki i wychowawczyni młodzieży, niezwykle zasłużonej dla Gminy Dębnica Kaszubska. Będzie nam brakowało Jej mądrości, doświadczenia i zyczliwości. W imieniu mieszkańców Gminy Dębnica Kaszubska Rodzinie Zmarłej wyrazy głębokiego współczucia składają Eugeniusz Dańczak Wójt Gminy Dębnica Kaszubska, Agnieszka Łomża Przewodnicząca Rady Gminy Dębnica Kaszubska, pracownicy Urzędu Gminy oraz Biura Obsługi Szkół
Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach”. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim z powodu tragicznej śmierci naszej drogiej koleżanki Jadwigi Mułyk składają pracownicy Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Gogolewie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Maryla
11 l
Justyna
11 l
M.B.
11 l
HALINA
11 l
HALINA
11 l