Jadwiga Mułyk
This was published in the following publications on 11.09.2014:
Głos Pomorza
This was published in the following publications on 11.09.2014:
Głos Pomorza
Trudno pogodzić się z nieodwracalnym losem, Bo kiedy traci się kogoś bliskiego, To smutek jest bezgraniczny... Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Jadwigi Mułyk wieloletniej dyrektorki szkoły Podstawowej w Gogolewie, nauczycielki i wychowawczyni młodzieży, niezwykle zasłużonej dla Gminy Dębnica Kaszubska. Będzie nam brakowało Jej mądrości, doświadczenia i zyczliwości. W imieniu mieszkańców Gminy Dębnica Kaszubska Rodzinie Zmarłej wyrazy głębokiego współczucia składają Eugeniusz Dańczak Wójt Gminy Dębnica Kaszubska, Agnieszka Łomża Przewodnicząca Rady Gminy Dębnica Kaszubska, pracownicy Urzędu Gminy oraz Biura Obsługi Szkół
Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach”. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim z powodu tragicznej śmierci naszej drogiej koleżanki Jadwigi Mułyk składają pracownicy Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Gogolewie
End of content
No more pages to load
Maryla
11yrs
Justyna
11yrs
M.B.
11yrs
HALINA
11yrs
HALINA
11yrs