Henryk Siwczyk

This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski

ŚP.
HENRYK SIWCZYK

Najukochańszy Mąż
Wspaniały Przyjaciel, Tatuś, Dziadziuś i Brat

Założyciel, Dyrektor Szkoły Muzycznej w Gdowie
Kapelmistrz Orkiestry Dętej w Gdowie
Dyrektor Liceum Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Krakowie
Kierownik Muzyczny i Dyrygent Estradowego Zespołu Wojska Polskiego Ok. Warszawskiego „Desant”
Uhonorowany Wieloma Odznaczeniami Państwowymi za pracę społeczną na rzecz kultury Miasta Krakowa i Województwa

przeżywszy lat 82, po ciężkiej chorobie, opatrzony św. sakramentami,
odszedł do Pana dnia 1 lutego 2014 roku.

Msza św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie
w środę, dnia 5 lutego 2014 roku o godzinie 13.00
w kaplicy przy ul. Reduty (stara kaplica) na cmentarzu Batowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamiają pogrążone w głębokim smutku

Żona, Córka i Rodzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Zamiast kwiatów prosimy o datki do puszek
na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

„Po tamtej stronie żyjemy wiecznie –
po tej, dopóki trwa miłość, pamięć i modlitwa...”

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Puste dni bez CIEBIE...Ela

Elmira Siwczyk


7yrs

Image chosen by user
<p>Dziś jest nasza rocznica....i straszna pustka</p>

Elmira


7yrs

Image chosen by user
<p>Dziś jest nasza rocznica....i straszna pustka</p>

Elmira


7yrs

Image chosen by user
<p>Dziękuje za każdy dzień....</p>

Elmira


7yrs

Image chosen by user
<p>BEZ CIEBIE ZYCIE STRACIŁO SENS....</p>

Elmira Siwczyk


8yrs

Image chosen by user
<p>STRASZNA PUSTKA BEZ CIEBIE....Ela</p>

Elmira Siwczyk


8yrs

Image chosen by user
<p>STRASZNA PUSTKA BEZ CIEBIE....Ela</p>

Elmira Siwczyk


8yrs

Image chosen by user
<p>BYŁEŚ DLA MNIE NAJPIĘKNIEJSZYM PREZENTEM W ŻYCIU...Ela</p>

ELmira


8yrs

Image chosen by user
<p><strong>Dziękuje za każdy dzień z Tobą...Ela</strong></p>

Elmira Siwczyk


8yrs

Image chosen by user
<p>Dałeś mi kawałek Nieba na ziemi,,,</p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
<p>Brakuje nam bardzo Ciebie...</p>

Ela z córką


8yrs

Image chosen by user
<p>Byłeś dla mnie całym światem...dziękuję za piękne życie.Ela</p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
<p>nie sposób zapomniec....</p>

Ela z córka


8yrs

Image chosen by user
straszna pustka i walka myśli...​bardzo,​bardzo brak mi ciebie...Elq


8yrs

Image chosen by user
Heniu,​miałampiękn Heniu,​dziękuje za wspólne lata i miłość.Ela


8yrs

Image chosen by user
andrzej siwczyk


8yrs

Image chosen by user
Heniu,bardzo brak mi Ciebie...


9yrs

Image chosen by user
brakuje nam Ciebie Ela i Natali


9yrs

Image chosen by user
Istniejemy, póki ktos o nas pamieta...​Ela z córka


9yrs

Image chosen by user
Natalia z mama... na zawsze zostaniesz w naszych sercach


9yrs

Image chosen by user

ryszard


12yrs

Image chosen by user

siwczyk


12yrs

End of content

No more pages to load