Henryk Siwczyk

This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski

ŚP.
HENRYK SIWCZYK

Najukochańszy Mąż
Wspaniały Przyjaciel, Tatuś, Dziadziuś i Brat

Założyciel, Dyrektor Szkoły Muzycznej w Gdowie
Kapelmistrz Orkiestry Dętej w Gdowie
Dyrektor Liceum Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Krakowie
Kierownik Muzyczny i Dyrygent Estradowego Zespołu Wojska Polskiego Ok. Warszawskiego „Desant”
Uhonorowany Wieloma Odznaczeniami Państwowymi za pracę społeczną na rzecz kultury Miasta Krakowa i Województwa

przeżywszy lat 82, po ciężkiej chorobie, opatrzony św. sakramentami,
odszedł do Pana dnia 1 lutego 2014 roku.

Msza św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie
w środę, dnia 5 lutego 2014 roku o godzinie 13.00
w kaplicy przy ul. Reduty (stara kaplica) na cmentarzu Batowickim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamiają pogrążone w głębokim smutku

Żona, Córka i Rodzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Zamiast kwiatów prosimy o datki do puszek
na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

„Po tamtej stronie żyjemy wiecznie –
po tej, dopóki trwa miłość, pamięć i modlitwa...”

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Heniu , wierzę,że jak dobry anioł zawsze czuwasz nad Elą

Anna


2yrs

Image chosen by user
Heniuś,to już ósme święta bez Ciebie a teraz i bez naszej Tiny....pustka i smutek.

Elmira


4yrs

Image chosen by user
Heniu,jutro są Twoje Urodziny...

Elmira


4yrs

Image chosen by user
Heniu nie ma Ciebie i nie ma już naszej Natalii ...

Elmira


4yrs

Image chosen by user
Heniu,dziś wszystko płacze....

Elmira


4yrs

tęsknimy......

Natalia wraz z mamą


4yrs

Image chosen by user
Heniu wszystko się "sypie",bardzo,​bard​zo brakuje mi Ciebie...Elmira

Elmira siwczyk


4yrs

Image chosen by user
Wielki smutek,nie żyje Maurycy...

Elmira


4yrs

Image chosen by user
Heniu,to już smutny 7-dmy rok rok bez Ciebie.Straszna pustka....

Elmira


5yrs

Image chosen by user
Heniuś,to kolejne święta bez Ciebie...Straszna jest samotna jesień życia.Elmira

Elmira


5yrs

Image chosen by user
Heniu,wybacz nie mogę się pozbierać.Straszna pustka..i cisza..Ela

Elmira


5yrs

Image chosen by user
Heniu,dałeś mi najpiękniejszych 50lat życia...b.bardzo dziękuje Ela

Elmira


5yrs

Image chosen by user
Heniu,tak dawno nie byłam u Ciebie...

Elmira


6yrs

Image chosen by user
Heniu, tak dawno nie byłam u Ciebie...

Elmira


6yrs

Image chosen by user
Heniuś,to już 6-te święta bez Ciebie....straszna pustka

Elmira


6yrs

Image chosen by user
Heniuś,straszna pustka bez Ciebie...

Elmira


6yrs

Image chosen by user
Heniu,smutny każdy dzień bez Ciebie...

Elmira


6yrs

Image chosen by user
Heniuś,dziś są Twoje imieniny...

Ela


6yrs

Image chosen by user
Heniuś,dziś są Twoje imieniny...

Ela


6yrs

Image chosen by user
Heniuś,bardzo ciężko bez Ciebie....

Elmira


7yrs

Image chosen by user
Byłeś najlepszym bratem R.I.P.

andrzej siwczyk


7yrs

Image chosen by user
Heniuś,brak mi Ciebie...Ela

Elmira Siwczyknarcyzbialy


7yrs

Image chosen by user
Heniu,to już pięć lat bez Ciebie....

Elmira


7yrs

Heniu.kolejne smutne święta bez Ciebie....Elmira

Elmira Siwczyk


7yrs

End of content

No more pages to load