Marcin Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2015
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2015
Gazeta Krakowska
Odszedł od nas
Marcin Pawlak
Burmistrz i Przyjaciel
Prawy i rzetelny, obdarzony powszechnym zaufaniem,
autorytet nie tylko dla mieszkańców gminy, ale także dla wszystkich,
którzy mieli okazję z Nim współpracować.
Szanujący każdego człowieka i otwarty na jego potrzeby,
rozbudzający w społeczności Dobczyc ambicje
i dbający o tworzenie warunków do ich spełniania.
Wymagający od siebie zawsze więcej niż od innych,
inicjator odważnych zmian i inwestycji.
Rodzinie
przekazuję wyrazy najszczerszego współczucia.
Jerzy Miller
Wojewoda Małopolski
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
Marcina Pawlaka
wieloletniego Burmistrza Dobczyc,
człowieka wielkiej prawości, szlachetnej bezinteresowności
i prawdziwej pasji w działaniach na rzecz dobra wspólnego.
Żegnaj Marcinie,
było zaszczytem współpracować z Tobą.
Janusz Sepioł
były Marszałek Małopolski, Senator RP
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Marcina Pawlaka
Wybitnego samorządowca, długoletniego burmistrza miasta i gminy Dobczyce, Członka Zarządu Województwa Małopolskiego I kadencji. Lidera i mentora, dla którego praca na rzecz Dobczyc i Małopolski była najwyższym dobrem.
Żegnamy człowieka szczerej wiary i uczciwości, otwartego na potrzeby ludzi i gotowego, by nieść im pomoc. Samorządowca, dzięki któremu gmina Dobczyce stała się wzorem rozwoju w Małopolsce.
Żonie Halinie, Rodzinie i Bliskim Zmarłego
szczere wyrazy współczucia
w imieniu Samorządu Województwa Małopolskiego
składają
Urszula Nowogórska
Przewodnicząca Sejmiku
Marek Sowa
Marszałek Województwa
Rodzinie i Bliskim
śp.
Marcina Pawlaka
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dyrekcja oraz pracownicy
Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚP. MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Człowieka zasłużonego dla Małopolski,
zaangażowanego w codzienne działania na rzecz rozwoju samorządu.
Odszedł człowiek wielkiego serca,
doskonały fachowiec i działacz społeczny.
Żonie oraz najbliższym
składamy wyrazy współczucia po stracie wspaniałego Męża i Ojca
Tadeusz Arkit Jacek Latko
Poseł na Sejm RP Burmistrz Libiąża
Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pana
Marcina Pawlaka
Burmistrza oraz wieloletniego i oddanego gospodarza Gminy i Miasta Dobczyce,
członka Zarządu Województwa Małopolskiego w Kadencji 1998-2002
Rodzinie, Przyjaciołom i Współpracownikom
składam wyrazy głębokiego współczucia
Władysław Kosiniak-Kamysz
Minister Pracy i Polityki Społecznej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l
ewa
11 l
***
11 l
Maria
11 l
Maria
11 l
Halina Fremel
11 l