Marcin Pawlak

This was published in the following publications on 14.01.2015:
Gazeta Krakowska

Odszedł od nas

Marcin Pawlak

Burmistrz i Przyjaciel

Prawy i rzetelny, obdarzony powszechnym zaufaniem,

autorytet nie tylko dla mieszkańców gminy, ale także dla wszystkich,

którzy mieli okazję z Nim współpracować.

Szanujący każdego człowieka i otwarty na jego potrzeby,

rozbudzający w społeczności Dobczyc ambicje

i dbający o tworzenie warunków do ich spełniania.

Wymagający od siebie zawsze więcej niż od innych,

inicjator odważnych zmian i inwestycji.

Rodzinie

przekazuję wyrazy najszczerszego współczucia.

Jerzy Miller

Wojewoda Małopolski

Beach

Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
Marcina Pawlaka
wieloletniego Burmistrza Dobczyc,
człowieka wielkiej prawości, szlachetnej bezinteresowności
i prawdziwej pasji w działaniach na rzecz dobra wspólnego.
Żegnaj Marcinie,
było zaszczytem współpracować z Tobą.

Janusz Sepioł
były Marszałek Małopolski, Senator RP

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.

Marcina Pawlaka

Wybitnego samorządowca, długoletniego burmistrza miasta i gminy Dobczyce, Członka Zarządu Województwa Małopolskiego I kadencji. Lidera i mentora, dla którego praca na rzecz Dobczyc i Małopolski była najwyższym dobrem.

Żegnamy człowieka szczerej wiary i uczciwości, otwartego na potrzeby ludzi i gotowego, by nieść im pomoc. Samorządowca, dzięki któremu gmina Dobczyce stała się wzorem rozwoju w Małopolsce.

Żonie Halinie, Rodzinie i Bliskim Zmarłego
szczere wyrazy współczucia
w imieniu Samorządu Województwa Małopolskiego

składają

Urszula Nowogórska
Przewodnicząca Sejmiku
Marek Sowa
Marszałek Województwa

Rodzinie i Bliskim

śp.

Marcina Pawlaka

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

wyrazy głębokiego współczucia

składają

Dyrekcja oraz pracownicy

Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚP. MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Człowieka zasłużonego dla Małopolski,
zaangażowanego w codzienne działania na rzecz rozwoju samorządu.
Odszedł człowiek wielkiego serca,
doskonały fachowiec i działacz społeczny.
Żonie oraz najbliższym
składamy wyrazy współczucia po stracie wspaniałego Męża i Ojca
Tadeusz Arkit Jacek Latko
Poseł na Sejm RP Burmistrz Libiąża

Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pana

Marcina Pawlaka

Burmistrza oraz wieloletniego i oddanego gospodarza Gminy i Miasta Dobczyce,
członka Zarządu Województwa Małopolskiego w Kadencji 1998-2002

Rodzinie, Przyjaciołom i Współpracownikom
składam wyrazy głębokiego współczucia

Władysław Kosiniak-Kamysz
Minister Pracy i Polityki Społecznej

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Florentyna Wożniak wraz z córką


11yrs

Image chosen by user

ewa


11yrs

Image chosen by user

***


11yrs

Image chosen by user

Maria


11yrs

Image chosen by user

Maria


11yrs

Image chosen by user

Halina Fremel


11yrs

End of content

No more pages to load