Stanisław ZDŻUJ

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.11.2013
Nowa Trybuna Opolska

<p>&quot;Im droższy człowiek, tym większy ból, lecz wolą Boga jest rozstanie, nadzieją dusz naszych...ponowne spotkanie&quot; Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 listopada 2013 roku, w wieku 66 lat, zmarł nagle ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek artysta malarz - mgr sztuki STANISŁAW ZDŻUJ Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 30 listopada 2013 roku o godz. 10.00 w kościele w Chrząszczycach (gm. Prószków) Modlitwa różańcowa w dniu pogrzebu o godz. 9.30 w kaplicy przykościelnej. Zawiadamia pogrążona w ogromnym smutku Rodzina</p>

"Im droższy człowiek, tym większy ból, lecz wolą Boga jest rozstanie, nadzieją dusz naszych...ponowne spotkanie" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 listopada 2013 roku, w wieku 66 lat, zmarł nagle ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek artysta malarz - mgr sztuki STANISŁAW ZDŻUJ Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 30 listopada 2013 roku o godz. 10.00 w kościele w Chrząszczycach (gm. Prószków) Modlitwa różańcowa w dniu pogrzebu o godz. 9.30 w kaplicy przykościelnej. Zawiadamia pogrążona w ogromnym smutku Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pożegnanie</p> <p>Stasiu, dopiero dzisiaj się dowiedziałam...przez przypadek. Jestem w szoku...Maluj na niebiańskich łąkach..</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jolanta Jaworek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mój list do Stacha „Za późno"... wysłany.</p> <p>Mój list do Stacha .. „za późno“ ..wysłany. !!!<br />Za późno !!!<br />Już za poźno na Twojego maila, za poźno na naszego skypa.<br />Pozostało smutne wspomnienie i biała nie zamalowana kartka.<br />Tyle jeszcze chciałeś mi powiedzieć o swych kłopotach i utrapieniach.<br />O nowych malarskich ideach i stuttgartckich wspomnieniach.<br />Tak bardzo się cieszyłeś być gościem naszego domu.<br />Podziwiałeś dzieci i męża, czasem drzemałeś po kryjomu.<br />Miałeś odwiedzić nas znowu lecz czekała Cię ważniejsza przygoda.<br />Pełna nowych idei a sens ich tylko Twój pędzel oddał.<br />Ostatnie rozmowy pełne spokoju czasem długiego milczenia.<br />Wyrażały serca Twego głębię i cichość przemijającego istnienia.<br />Uśmiech Twej twarzy okazywal szczere wzruszenie.<br />Gdy mówiłeś o Bogu, który idzie w ludzkie zapomienie.<br />Tak bardzo chciałeś nawrócić swoich najbliższych.<br />W modlitwach do Stwórcy o „nich” nie zapominałeś.<br />Jednak „to” zależało od „ nich samych „ i sił wyższych.<br />Ty robiłeś co mogłeś i co mogłeś to im dawałeś<br />Teraz już za poźno na Twe komentarze.<br />Już za poźno na nasze słowa.<br />Pozostała Twa „Sztuka Milczenia” w darze.<br />I jutrzejszy dzień z historią od nowa.</p> <p><br />Twoja siostra Roza<br />Stuttgart 06.01.2011</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jan Lesiak


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

IRENA


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina z rodzina (kuzynka)


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Róża i Heniek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Róża i Heniek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Kącki


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stefka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Arek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ryszard Ostaszewski


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

waclawa i olgierd


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

nn2


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Artur Piecha


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Artur Piecha


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

A.G.K.Mazur


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kuzyn Janek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tadeusz


12 l

<p>Wielka strata</p> <p>Podstawówke Nr 6 ukończylismy w roku 1961. Od wielu lat spotykalismy sie corocznie. Ostatni raz w lipcu tego roku. Bedzie nam Staszka bardzo brakowało.</p> <p>W imieniu kolegow i własnym skladam rodzinie szczere i głebokie wyrazy współczucia.</p> <p>Andrzej Mazurek</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Mazurek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Mazurek


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wielka strata</p> <p>Podstawówke Nr 6 ukończzylismy w roku 1961 .Od wielu lat spotykalismy sie co roku . Ostatni raz w lipcu tego roku. Bedzie nam Staszka bardzo brakowało.</p> <p>W imieniu kolegów i własnym skladam Rodzinie szczere i głębokie wyrazy współczucia.</p> <p>Andrzej Mazurek</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

NN


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia