Stanisław ZDŻUJ

This was published in the following publications on 28.11.2013:
Nowa Trybuna Opolska

<p>&quot;Im droższy człowiek, tym większy ból, lecz wolą Boga jest rozstanie, nadzieją dusz naszych...ponowne spotkanie&quot; Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 listopada 2013 roku, w wieku 66 lat, zmarł nagle ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek artysta malarz - mgr sztuki STANISŁAW ZDŻUJ Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 30 listopada 2013 roku o godz. 10.00 w kościele w Chrząszczycach (gm. Prószków) Modlitwa różańcowa w dniu pogrzebu o godz. 9.30 w kaplicy przykościelnej. Zawiadamia pogrążona w ogromnym smutku Rodzina</p>

"Im droższy człowiek, tym większy ból, lecz wolą Boga jest rozstanie, nadzieją dusz naszych...ponowne spotkanie" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25 listopada 2013 roku, w wieku 66 lat, zmarł nagle ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek artysta malarz - mgr sztuki STANISŁAW ZDŻUJ Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 30 listopada 2013 roku o godz. 10.00 w kościele w Chrząszczycach (gm. Prószków) Modlitwa różańcowa w dniu pogrzebu o godz. 9.30 w kaplicy przykościelnej. Zawiadamia pogrążona w ogromnym smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Pożegnanie</p> <p>Stasiu, dopiero dzisiaj się dowiedziałam...przez przypadek. Jestem w szoku...Maluj na niebiańskich łąkach..</p>


12yrs

Image chosen by user

Jolanta Jaworek


12yrs

Image chosen by user
<p>Mój list do Stacha „Za późno"... wysłany.</p> <p>Mój list do Stacha .. „za późno“ ..wysłany. !!!<br />Za późno !!!<br />Już za poźno na Twojego maila, za poźno na naszego skypa.<br />Pozostało smutne wspomnienie i biała nie zamalowana kartka.<br />Tyle jeszcze chciałeś mi powiedzieć o swych kłopotach i utrapieniach.<br />O nowych malarskich ideach i stuttgartckich wspomnieniach.<br />Tak bardzo się cieszyłeś być gościem naszego domu.<br />Podziwiałeś dzieci i męża, czasem drzemałeś po kryjomu.<br />Miałeś odwiedzić nas znowu lecz czekała Cię ważniejsza przygoda.<br />Pełna nowych idei a sens ich tylko Twój pędzel oddał.<br />Ostatnie rozmowy pełne spokoju czasem długiego milczenia.<br />Wyrażały serca Twego głębię i cichość przemijającego istnienia.<br />Uśmiech Twej twarzy okazywal szczere wzruszenie.<br />Gdy mówiłeś o Bogu, który idzie w ludzkie zapomienie.<br />Tak bardzo chciałeś nawrócić swoich najbliższych.<br />W modlitwach do Stwórcy o „nich” nie zapominałeś.<br />Jednak „to” zależało od „ nich samych „ i sił wyższych.<br />Ty robiłeś co mogłeś i co mogłeś to im dawałeś<br />Teraz już za poźno na Twe komentarze.<br />Już za poźno na nasze słowa.<br />Pozostała Twa „Sztuka Milczenia” w darze.<br />I jutrzejszy dzień z historią od nowa.</p> <p><br />Twoja siostra Roza<br />Stuttgart 06.01.2011</p>


12yrs

Image chosen by user

Jan Lesiak


12yrs

Image chosen by user

IRENA


12yrs

Image chosen by user

Halina z rodzina (kuzynka)


12yrs

Image chosen by user

Róża i Heniek


12yrs

Image chosen by user

Róża i Heniek


12yrs

Image chosen by user

Andrzej Kącki


12yrs

Image chosen by user

Stefka


12yrs

Image chosen by user

Arek


12yrs

Image chosen by user

Ryszard Ostaszewski


12yrs

Image chosen by user

waclawa i olgierd


12yrs

Image chosen by user

nn2


12yrs

Image chosen by user

Artur Piecha


12yrs

Image chosen by user

Artur Piecha


12yrs

Image chosen by user

A.G.K.Mazur


12yrs

Image chosen by user

Kuzyn Janek


12yrs

Image chosen by user

Tadeusz


12yrs

<p>Wielka strata</p> <p>Podstawówke Nr 6 ukończylismy w roku 1961. Od wielu lat spotykalismy sie corocznie. Ostatni raz w lipcu tego roku. Bedzie nam Staszka bardzo brakowało.</p> <p>W imieniu kolegow i własnym skladam rodzinie szczere i głebokie wyrazy współczucia.</p> <p>Andrzej Mazurek</p>


12yrs

Image chosen by user

Andrzej Mazurek


12yrs

Image chosen by user

Andrzej Mazurek


12yrs

Image chosen by user
<p>Wielka strata</p> <p>Podstawówke Nr 6 ukończzylismy w roku 1961 .Od wielu lat spotykalismy sie co roku . Ostatni raz w lipcu tego roku. Bedzie nam Staszka bardzo brakowało.</p> <p>W imieniu kolegów i własnym skladam Rodzinie szczere i głębokie wyrazy współczucia.</p> <p>Andrzej Mazurek</p>


12yrs

Image chosen by user

NN


12yrs

End of content

No more pages to load