Marcin Pawlak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2015
Dziennik Polski

Z wielkim smutkiem
przyjąłem wiadomość, że zmarł

MARCIN PAWLAK

burmistrz Dobczyc,
b. członek Zarządu Województwa Małopolskiego,
wieloletni, doświadczony samorządowiec,
wyjątkowo zasłużony dla rozwoju Małopolski,
a w sposób szczególny dla Ziemi Dobczyckiej.

Cześć Jego Pamięci

Roman Ciepiela
Prezydent Tarnowa

Plaża

Szczere kondolencje i wyrazy współczucia
z powodu śmieci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składa

Wójt Gminy Gdów
Zbigniew Wojas

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.
Człowieka oddanego przez lata sprawom

Gminy i jej Mieszkańców.
Zarządzając Gminą, był bliżej ludzi i ich spraw
i to była właśnie wartość, którą cenił sobie najbardziej.

Rodzinie

składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.

Radni Rady Miejskiej w Dobczycach

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.
Człowieka oddanego bez reszty sprawom

Gminy i jej Mieszkańców,
wrażliwego na ludzkie problemy i potrzeby,
traktującego swoją funkcję jako misję i powołanie.

Rodzinie

składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.

Zastępca Burmistrza
Paweł Machnicki

Kierownicy i Pracownicy
Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce

Wspólnie z trzema tysiącami mieszkańców
i samorządowców Małopolski
z głębokim żalem i smutkiem pożegnaliśmy

چP
MARCINA PAWLAKA

wieloletniego Burmistrza Dobczyc,

Członka Zarządu Województwa Małopolskiego
zasłużonego dla rozwoju społecznego i gospodarczego
naszego regionu,
eksperta Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski,
wzór do naśladowania dla innych samorządowców.

W imieniu Samorządów Małopolski
zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gmin i Powiatów Małopolski

Rodzinie, Bliskim, Współpracownikom
i Mieszkańcom Dobczyc

składam
wyrazy szczerego współczucia.

Kazimierz Barczyk
Przewodniczący Stowarzyszenia
Gmin i Powiatów Małopolski

Z głębokim żalem, w poczuciu ogromnej straty
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

MARCINA PAWLAKA

Wieloletniego Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składamy serdeczne wyrazy współczucia

Rada i Zarząd Powiatu Krakowskiego

Z głębokim żalem żegnamy

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składamy wyrazy współczucia i żalu.

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Polimerc Sp. z o.o. w Dobczycach

Z głębokim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Wspierając w żałobie i łącząc się w modlitwie
wyrazy głębokiego żalu i współczucia

Rodzinie, Bliskim oraz Współpracownikom

składają

Wójt Gminy Lubień
Kazimierz Szczepaniec

Przewodniczący Rady
Stanisław Biedrończyk

Rodzinie, Radzie Miejskiej
i pracownikom Gminy i Miasta Dobczyce

wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

składają

Prezes Krzysztof Lisek
Dyrektor Agnieszka Stolarczyk
oraz pracownicy
Sądu Rejonowego w Myślenicach

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjąłem wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce,

zaangażowanego samorządowca i społecznika,
dla którego praca dla dobra innych była najwyższą wartością.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składam wyrazy głębokiego współczucia.

Artur Kozioł
Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Wieloletniego Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Odszedł od nas Człowiek wielkiego serca
i wyjątkowej skromności i życzliwości.

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia

Rodzinie i Bliskim

składają

Zarząd oraz pracownicy firmy LARKIS Sp. z o.o.
w Dobczycach

Zmarł

چP
MARCIN PAWLAK

Burmistrz Miasta i Gminy Dobczyce
W latach 1998-2002 Członek Zarządu
Województwa Małopolskiego.
W tym czasie sprawy naszej instytucji,
podobnie jak wszystkie inne, którymi się zajmował,
były rozpatrywane bardzo sumiennie i obiektywnie.
To były cechy, które przez całe lata
wyróżniały go wśród innych samorządowców.
Przedwczesna śmierć odebrała naszemu regionowi
wspaniałego człowieka, a nam przyjaciela.

Zespół Opery Krakowskiej

Z głębokim smutkiem i wielkim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pana
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
– oddanego sprawom publicznym,

Człowieka serdecznego i zawsze otwartego na ludzi,
z którym łączyły nas więzi współpracy, koleżeństwa i przyjaźni.

Pan Marcin Pawlak pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Rodzinie Zmarłego, Bliskim i Współpracownikom

składamy wyrazy serdecznego współczucia.

Dziekan i Kierownictwo
Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej

"Nie umiera Ten, kto trwa w pamięci żywych..."

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.

Rodzinie i bliskim Pana Burmistrza

składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.

Dyrektor i Pracownicy
Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu
w Dobczycach.

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Rodzinie i Przyjaciołom

śp. Pana Burmistrza Marcina Pawlaka

składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Zarząd oraz Pracownicy
Krakowskiego Parku Technologicznego

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Wybitnego samorządowca,
długoletniego burmistrza miasta i gminy Dobczyce,
Członka Zarządu Województwa Małopolskiego I kadencji.
Lidera i mentora, dla którego praca na rzecz Dobczyc i Małopolski
była najwyższym dobrem.

Żegnamy Człowieka szczerej wiary i uczciwości,
otwartego na potrzeby ludzi i gotowego, by nieść im pomoc.
Samorządowca, dzięki któremu gmina Dobczyce
stała się wzorem rozwoju w Małopolsce.

Żonie Halinie, Rodzinie
i Bliskim Zmarłego

szczere wyrazy współczucia
w imieniu Samorządu Województwa Małopolskiego
składają

Urszula Nowogórska
Przewodnicząca Sejmiku

Marek Sowa
Marszałek Województwa

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Człowieka niezwykle zaangażowanego i oddanego
w sprawy rozwoju samorządu lokalnego,
wielce pomocnego i życzliwego ludziom.

Jesteśmy zaszczyceni,
że mieliśmy możliwość wspólnie pracować
i dzielić się wyzwaniami dnia codziennego.

Rodzinie i Najbliższym

składamy
wyrazy głębokiego współczucia.

Leszek Wierzba
Przewodniczący Rady Gminy Siepraw
wraz z Radnymi

Z wielkim smutkiem i pokorą
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.

Z głębokim żalem, z poczuciem niepowetowanej straty
przyjąłem wiadomość o śmierci Drogiego Przyjaciela,
Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce – Marcina Pawlaka.
To bardzo smutna chwila dla nas wszystkich,
dla samorządu sieprawskiego, dla mieszkańców naszej Gminy.

W naszej pamięci Marcin Pawlak pozostanie
jako dobry i prawy Człowiek,
życzliwy, zawsze gotowy do pomocy,
jako znakomity Samorządowiec
otwarty na drugiego człowieka.

Ja zaś osobiście dziękuję Opatrzności,
że dane mi było w przyjaźni współpracować z Marcinem
przez prawie 25 lat.

Najbliższej Rodzinie

pragnę przekazać od nas wszystkich
wyrazy głębokiego współczucia.

Żegnaj Drogi Przyjacielu – Marcinie.

Wójt Gminy Siepraw
Tadeusz Pitala

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Śp.
Marcina Pawlaka
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce,
wybitnego samorządowca oddanego sprawom publicznym,
serdecznego Człowieka.

Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składają

Zarząd i Członkowie Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski
Dyrektorka i Pracownicy Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji

„...To dziwne, ale ani na początku, ani teraz, nie ma we mnie poczucia, że moje życie się kończy. Zresztą, jeśli traktujemy życie jako coś, co zaczyna się w chwili urodzin, a kończy się, kiedy nasze ciało umiera, to strach jest silniejszy. Ale ja wierzę i traktuję życie tu tylko jak fragment czegoś większego...” – słowa burmistrza Marcina Pawlaka wypowiedziane jesienią 2014 roku.

Uroczystość pogrzebowa
Ś+P
MARCINA PAWLAKA

odbędzie się w czwartek, 15 stycznia, o godzinie 12.00 w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach.

Różaniec będzie odmawiany w kościele w Dobczycach w środę po mszy św.
o godzinie 18.00 oraz przed mszą św. pogrzebową o godzinie 12.00.

Wolą rodziny jest, by zamiast kwiatów, wpłacać pieniądze na konto Hospicjum Domowego "Bądźmy razem" w Wiśniowej, nr konta:
Bank Spółdzielczy Dobczyce, 62 8602 0000 0008 0026 4750 0001.
Datki będzie można również składać w dniu pogrzebu bezpośrednio do puszek kwestarskich.

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom oraz Wszystkim, którzy pogrążeni są w smutku składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.

Radni Rady Miejskiej, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce i pracownicy Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce

Z żalem żegnam serdecznego Przyjaciela

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Wyjątkowego Człowieka
Zachowam w sercu.

Łączę się w smutku

z Rodziną.

Lidia Dwojak

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Człowieka wrażliwego na problemy bliźnich,
życzliwego, bezinteresownego i prawego.

Pozostanie w naszej pamięci.

Na ręce

Rodziny oraz Bliskich

pragniemy złożyć wyrazy szczerego współczucia.

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o.
w Krakowie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pana
MARCINA PAWLAKA

wspaniałego człowieka,
Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce

Wyrazy głębokiego żalu i smutku

Rodzinie i Bliskim

składają

Zarząd oraz Rada Nadzorcza
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
w Krakowie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Człowieka oddanego bez reszty sprawom Gminy
i jej Mieszkańców,
wrażliwego na ludzkie problemy i potrzeby,
traktującego swoją funkcję jako misję i powołanie.

Powiat myślenicki utracił Człowieka wielkiej szlachetności i życzliwości,
wybitnego samorządowca i patriotę,
dla którego dobro całej społeczności lokalnej
zawsze stało na pierwszym miejscu.

Rodzinie i Bliskim
oraz Współpracownikom

składamy wyrazy najgłębszego współczucia i żalu

Starosta Myślenicki
Józef Tomal
wraz z Zarządem Powiatu Myślenickiego

Przewodniczący Rady Powiatu Myślenickiego
Jan Marek Lenczowski
wraz z Radnymi Rady Powiatu Myślenickiego

Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci

MARCINA PAWLAKA

wieloletniego Burmistrza Dobczyc,
człowieka wielkiej prawości,
szlachetnej bezinteresowności
i prawdziwej pasji w działaniach
na rzecz dobra wspólnego.

Żegnaj, Marcinie,

było zaszczytem współpracować z Tobą.

Janusz Sepioł
były Marszałek Małopolski, Senator RP

Z głębokim żalem żegnamy

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Rodzinie i Najbliższym

składamy najszczersze kondolencje.

Zarząd, Rada Nadzorcza oraz Pracownicy
Wodociągów Krakowskich

Z głębokim żalem żegnamy

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składamy wyrazy współczucia i żalu.

Rada Nadzorcza, Zarząd
i Pracownicy Wawel S.A.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Do zobaczenia w Niebie.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

barbara kołodziej


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jan


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

I.S.STĘPIEŃ


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

monika


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Natalia z Dobczyc 12.01.2015


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mieszkanka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mieszkanka Dobczyc


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina Jeżów i Kubików


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina Jeżów i Kubików


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

E. Stella-​Sawi​cka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mieszkanka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W,W, - mieszkaniec Dobczyc


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mieszkancy Dobczyc


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jozef Stachura


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia