Marcin Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2015
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2015
Dziennik Polski
Z wielkim smutkiem
przyjąłem wiadomość, że zmarł
MARCIN PAWLAK
burmistrz Dobczyc,
b. członek Zarządu Województwa Małopolskiego,
wieloletni, doświadczony samorządowiec,
wyjątkowo zasłużony dla rozwoju Małopolski,
a w sposób szczególny dla Ziemi Dobczyckiej.
Cześć Jego Pamięci
Roman Ciepiela
Prezydent Tarnowa
Szczere kondolencje i wyrazy współczucia
z powodu śmieci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składa
Wójt Gminy Gdów
Zbigniew Wojas
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.
Człowieka oddanego przez lata sprawom
Gminy i jej Mieszkańców.
Zarządzając Gminą, był bliżej ludzi i ich spraw
i to była właśnie wartość, którą cenił sobie najbardziej.
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.
Radni Rady Miejskiej w Dobczycach
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.
Człowieka oddanego bez reszty sprawom
Gminy i jej Mieszkańców,
wrażliwego na ludzkie problemy i potrzeby,
traktującego swoją funkcję jako misję i powołanie.
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.
Zastępca Burmistrza
Paweł Machnicki
Kierownicy i Pracownicy
Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce
Wspólnie z trzema tysiącami mieszkańców
i samorządowców Małopolski
z głębokim żalem i smutkiem pożegnaliśmy
چP
MARCINA PAWLAKA
wieloletniego Burmistrza Dobczyc,
Członka Zarządu Województwa Małopolskiego
zasłużonego dla rozwoju społecznego i gospodarczego
naszego regionu,
eksperta Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski,
wzór do naśladowania dla innych samorządowców.
W imieniu Samorządów Małopolski
zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gmin i Powiatów Małopolski
Rodzinie, Bliskim, Współpracownikom
i Mieszkańcom Dobczyc
składam
wyrazy szczerego współczucia.
Kazimierz Barczyk
Przewodniczący Stowarzyszenia
Gmin i Powiatów Małopolski
Z głębokim żalem, w poczuciu ogromnej straty
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
MARCINA PAWLAKA
Wieloletniego Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Rada i Zarząd Powiatu Krakowskiego
Z głębokim żalem żegnamy
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy współczucia i żalu.
Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Polimerc Sp. z o.o. w Dobczycach
Z głębokim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Wspierając w żałobie i łącząc się w modlitwie
wyrazy głębokiego żalu i współczucia
Rodzinie, Bliskim oraz Współpracownikom
składają
Wójt Gminy Lubień
Kazimierz Szczepaniec
Przewodniczący Rady
Stanisław Biedrończyk
Rodzinie, Radzie Miejskiej
i pracownikom Gminy i Miasta Dobczyce
wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
składają
Prezes Krzysztof Lisek
Dyrektor Agnieszka Stolarczyk
oraz pracownicy
Sądu Rejonowego w Myślenicach
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjąłem wiadomość o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce,
zaangażowanego samorządowca i społecznika,
dla którego praca dla dobra innych była najwyższą wartością.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składam wyrazy głębokiego współczucia.
Artur Kozioł
Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka
Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Wieloletniego Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Odszedł od nas Człowiek wielkiego serca
i wyjątkowej skromności i życzliwości.
Wyrazy głębokiego żalu i współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Zarząd oraz pracownicy firmy LARKIS Sp. z o.o.
w Dobczycach
Zmarł
چP
MARCIN PAWLAK
Burmistrz Miasta i Gminy Dobczyce
W latach 1998-2002 Członek Zarządu
Województwa Małopolskiego.
W tym czasie sprawy naszej instytucji,
podobnie jak wszystkie inne, którymi się zajmował,
były rozpatrywane bardzo sumiennie i obiektywnie.
To były cechy, które przez całe lata
wyróżniały go wśród innych samorządowców.
Przedwczesna śmierć odebrała naszemu regionowi
wspaniałego człowieka, a nam przyjaciela.
Zespół Opery Krakowskiej
Z głębokim smutkiem i wielkim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
– oddanego sprawom publicznym,
Człowieka serdecznego i zawsze otwartego na ludzi,
z którym łączyły nas więzi współpracy, koleżeństwa i przyjaźni.
Pan Marcin Pawlak pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie Zmarłego, Bliskim i Współpracownikom
składamy wyrazy serdecznego współczucia.
Dziekan i Kierownictwo
Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej
"Nie umiera Ten, kto trwa w pamięci żywych..."
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.
Rodzinie i bliskim Pana Burmistrza
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Dyrektor i Pracownicy
Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu
w Dobczycach.
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Rodzinie i Przyjaciołom
śp. Pana Burmistrza Marcina Pawlaka
składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
Zarząd oraz Pracownicy
Krakowskiego Parku Technologicznego
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Wybitnego samorządowca,
długoletniego burmistrza miasta i gminy Dobczyce,
Członka Zarządu Województwa Małopolskiego I kadencji.
Lidera i mentora, dla którego praca na rzecz Dobczyc i Małopolski
była najwyższym dobrem.
Żegnamy Człowieka szczerej wiary i uczciwości,
otwartego na potrzeby ludzi i gotowego, by nieść im pomoc.
Samorządowca, dzięki któremu gmina Dobczyce
stała się wzorem rozwoju w Małopolsce.
Żonie Halinie, Rodzinie
i Bliskim Zmarłego
szczere wyrazy współczucia
w imieniu Samorządu Województwa Małopolskiego
składają
Urszula Nowogórska
Przewodnicząca Sejmiku
Marek Sowa
Marszałek Województwa
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Człowieka niezwykle zaangażowanego i oddanego
w sprawy rozwoju samorządu lokalnego,
wielce pomocnego i życzliwego ludziom.
Jesteśmy zaszczyceni,
że mieliśmy możliwość wspólnie pracować
i dzielić się wyzwaniami dnia codziennego.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Leszek Wierzba
Przewodniczący Rady Gminy Siepraw
wraz z Radnymi
Z wielkim smutkiem i pokorą
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.
Z głębokim żalem, z poczuciem niepowetowanej straty
przyjąłem wiadomość o śmierci Drogiego Przyjaciela,
Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce – Marcina Pawlaka.
To bardzo smutna chwila dla nas wszystkich,
dla samorządu sieprawskiego, dla mieszkańców naszej Gminy.
W naszej pamięci Marcin Pawlak pozostanie
jako dobry i prawy Człowiek,
życzliwy, zawsze gotowy do pomocy,
jako znakomity Samorządowiec
otwarty na drugiego człowieka.
Ja zaś osobiście dziękuję Opatrzności,
że dane mi było w przyjaźni współpracować z Marcinem
przez prawie 25 lat.
Najbliższej Rodzinie
pragnę przekazać od nas wszystkich
wyrazy głębokiego współczucia.
Żegnaj Drogi Przyjacielu – Marcinie.
Wójt Gminy Siepraw
Tadeusz Pitala
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Śp.
Marcina Pawlaka
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce,
wybitnego samorządowca oddanego sprawom publicznym,
serdecznego Człowieka.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składają
Zarząd i Członkowie Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski
Dyrektorka i Pracownicy Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji
„...To dziwne, ale ani na początku, ani teraz, nie ma we mnie poczucia, że moje życie się kończy. Zresztą, jeśli traktujemy życie jako coś, co zaczyna się w chwili urodzin, a kończy się, kiedy nasze ciało umiera, to strach jest silniejszy. Ale ja wierzę i traktuję życie tu tylko jak fragment czegoś większego...” – słowa burmistrza Marcina Pawlaka wypowiedziane jesienią 2014 roku.
Uroczystość pogrzebowa
Ś+P
MARCINA PAWLAKA
odbędzie się w czwartek, 15 stycznia, o godzinie 12.00 w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach.
Różaniec będzie odmawiany w kościele w Dobczycach w środę po mszy św.
o godzinie 18.00 oraz przed mszą św. pogrzebową o godzinie 12.00.
Wolą rodziny jest, by zamiast kwiatów, wpłacać pieniądze na konto Hospicjum Domowego "Bądźmy razem" w Wiśniowej, nr konta:
Bank Spółdzielczy Dobczyce, 62 8602 0000 0008 0026 4750 0001.
Datki będzie można również składać w dniu pogrzebu bezpośrednio do puszek kwestarskich.
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom oraz Wszystkim, którzy pogrążeni są w smutku składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.
Radni Rady Miejskiej, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce i pracownicy Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce
Z żalem żegnam serdecznego Przyjaciela
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Wyjątkowego Człowieka
Zachowam w sercu.
Łączę się w smutku
z Rodziną.
Lidia Dwojak
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Człowieka wrażliwego na problemy bliźnich,
życzliwego, bezinteresownego i prawego.
Pozostanie w naszej pamięci.
Na ręce
Rodziny oraz Bliskich
pragniemy złożyć wyrazy szczerego współczucia.
Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o.
w Krakowie
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
MARCINA PAWLAKA
wspaniałego człowieka,
Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce
Wyrazy głębokiego żalu i smutku
Rodzinie i Bliskim
składają
Zarząd oraz Rada Nadzorcza
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
w Krakowie
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Człowieka oddanego bez reszty sprawom Gminy
i jej Mieszkańców,
wrażliwego na ludzkie problemy i potrzeby,
traktującego swoją funkcję jako misję i powołanie.
Powiat myślenicki utracił Człowieka wielkiej szlachetności i życzliwości,
wybitnego samorządowca i patriotę,
dla którego dobro całej społeczności lokalnej
zawsze stało na pierwszym miejscu.
Rodzinie i Bliskim
oraz Współpracownikom
składamy wyrazy najgłębszego współczucia i żalu
Starosta Myślenicki
Józef Tomal
wraz z Zarządem Powiatu Myślenickiego
Przewodniczący Rady Powiatu Myślenickiego
Jan Marek Lenczowski
wraz z Radnymi Rady Powiatu Myślenickiego
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
MARCINA PAWLAKA
wieloletniego Burmistrza Dobczyc,
człowieka wielkiej prawości,
szlachetnej bezinteresowności
i prawdziwej pasji w działaniach
na rzecz dobra wspólnego.
Żegnaj, Marcinie,
było zaszczytem współpracować z Tobą.
Janusz Sepioł
były Marszałek Małopolski, Senator RP
Z głębokim żalem żegnamy
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Rodzinie i Najbliższym
składamy najszczersze kondolencje.
Zarząd, Rada Nadzorcza oraz Pracownicy
Wodociągów Krakowskich
Z głębokim żalem żegnamy
چP
MARCINA PAWLAKA
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy współczucia i żalu.
Rada Nadzorcza, Zarząd
i Pracownicy Wawel S.A.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
barbara kołodziej
11 l
Jan
11 l
I.S.STĘPIEŃ
11 l
monika
11 l
Natalia z Dobczyc 12.01.2015
11 l
Katarzyna
11 l
mieszkanka
11 l
Mieszkanka Dobczyc
11 l
Rodzina Jeżów i Kubików
11 l
Rodzina Jeżów i Kubików
11 l
E. Stella-Sawicka
11 l
mieszkanka
11 l
M
11 l
Ewa
11 l
W,W, - mieszkaniec Dobczyc
11 l
mieszkancy Dobczyc
11 l
Ewa
11 l
Jozef Stachura
11 l