Marcin Pawlak

This was published in the following publications on 14.01.2015:
Dziennik Polski

Z wielkim smutkiem
przyjąłem wiadomość, że zmarł

MARCIN PAWLAK

burmistrz Dobczyc,
b. członek Zarządu Województwa Małopolskiego,
wieloletni, doświadczony samorządowiec,
wyjątkowo zasłużony dla rozwoju Małopolski,
a w sposób szczególny dla Ziemi Dobczyckiej.

Cześć Jego Pamięci

Roman Ciepiela
Prezydent Tarnowa

Beach

Szczere kondolencje i wyrazy współczucia
z powodu śmieci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składa

Wójt Gminy Gdów
Zbigniew Wojas

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.
Człowieka oddanego przez lata sprawom

Gminy i jej Mieszkańców.
Zarządzając Gminą, był bliżej ludzi i ich spraw
i to była właśnie wartość, którą cenił sobie najbardziej.

Rodzinie

składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.

Radni Rady Miejskiej w Dobczycach

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.
Człowieka oddanego bez reszty sprawom

Gminy i jej Mieszkańców,
wrażliwego na ludzkie problemy i potrzeby,
traktującego swoją funkcję jako misję i powołanie.

Rodzinie

składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.

Zastępca Burmistrza
Paweł Machnicki

Kierownicy i Pracownicy
Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce

Wspólnie z trzema tysiącami mieszkańców
i samorządowców Małopolski
z głębokim żalem i smutkiem pożegnaliśmy

چP
MARCINA PAWLAKA

wieloletniego Burmistrza Dobczyc,

Członka Zarządu Województwa Małopolskiego
zasłużonego dla rozwoju społecznego i gospodarczego
naszego regionu,
eksperta Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski,
wzór do naśladowania dla innych samorządowców.

W imieniu Samorządów Małopolski
zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gmin i Powiatów Małopolski

Rodzinie, Bliskim, Współpracownikom
i Mieszkańcom Dobczyc

składam
wyrazy szczerego współczucia.

Kazimierz Barczyk
Przewodniczący Stowarzyszenia
Gmin i Powiatów Małopolski

Z głębokim żalem, w poczuciu ogromnej straty
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

MARCINA PAWLAKA

Wieloletniego Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składamy serdeczne wyrazy współczucia

Rada i Zarząd Powiatu Krakowskiego

Z głębokim żalem żegnamy

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składamy wyrazy współczucia i żalu.

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Polimerc Sp. z o.o. w Dobczycach

Z głębokim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Wspierając w żałobie i łącząc się w modlitwie
wyrazy głębokiego żalu i współczucia

Rodzinie, Bliskim oraz Współpracownikom

składają

Wójt Gminy Lubień
Kazimierz Szczepaniec

Przewodniczący Rady
Stanisław Biedrończyk

Rodzinie, Radzie Miejskiej
i pracownikom Gminy i Miasta Dobczyce

wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

składają

Prezes Krzysztof Lisek
Dyrektor Agnieszka Stolarczyk
oraz pracownicy
Sądu Rejonowego w Myślenicach

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjąłem wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce,

zaangażowanego samorządowca i społecznika,
dla którego praca dla dobra innych była najwyższą wartością.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składam wyrazy głębokiego współczucia.

Artur Kozioł
Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Wieloletniego Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Odszedł od nas Człowiek wielkiego serca
i wyjątkowej skromności i życzliwości.

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia

Rodzinie i Bliskim

składają

Zarząd oraz pracownicy firmy LARKIS Sp. z o.o.
w Dobczycach

Zmarł

چP
MARCIN PAWLAK

Burmistrz Miasta i Gminy Dobczyce
W latach 1998-2002 Członek Zarządu
Województwa Małopolskiego.
W tym czasie sprawy naszej instytucji,
podobnie jak wszystkie inne, którymi się zajmował,
były rozpatrywane bardzo sumiennie i obiektywnie.
To były cechy, które przez całe lata
wyróżniały go wśród innych samorządowców.
Przedwczesna śmierć odebrała naszemu regionowi
wspaniałego człowieka, a nam przyjaciela.

Zespół Opery Krakowskiej

Z głębokim smutkiem i wielkim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pana
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
– oddanego sprawom publicznym,

Człowieka serdecznego i zawsze otwartego na ludzi,
z którym łączyły nas więzi współpracy, koleżeństwa i przyjaźni.

Pan Marcin Pawlak pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Rodzinie Zmarłego, Bliskim i Współpracownikom

składamy wyrazy serdecznego współczucia.

Dziekan i Kierownictwo
Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej

"Nie umiera Ten, kto trwa w pamięci żywych..."

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.

Rodzinie i bliskim Pana Burmistrza

składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.

Dyrektor i Pracownicy
Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu
w Dobczycach.

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Rodzinie i Przyjaciołom

śp. Pana Burmistrza Marcina Pawlaka

składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Zarząd oraz Pracownicy
Krakowskiego Parku Technologicznego

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Wybitnego samorządowca,
długoletniego burmistrza miasta i gminy Dobczyce,
Członka Zarządu Województwa Małopolskiego I kadencji.
Lidera i mentora, dla którego praca na rzecz Dobczyc i Małopolski
była najwyższym dobrem.

Żegnamy Człowieka szczerej wiary i uczciwości,
otwartego na potrzeby ludzi i gotowego, by nieść im pomoc.
Samorządowca, dzięki któremu gmina Dobczyce
stała się wzorem rozwoju w Małopolsce.

Żonie Halinie, Rodzinie
i Bliskim Zmarłego

szczere wyrazy współczucia
w imieniu Samorządu Województwa Małopolskiego
składają

Urszula Nowogórska
Przewodnicząca Sejmiku

Marek Sowa
Marszałek Województwa

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Człowieka niezwykle zaangażowanego i oddanego
w sprawy rozwoju samorządu lokalnego,
wielce pomocnego i życzliwego ludziom.

Jesteśmy zaszczyceni,
że mieliśmy możliwość wspólnie pracować
i dzielić się wyzwaniami dnia codziennego.

Rodzinie i Najbliższym

składamy
wyrazy głębokiego współczucia.

Leszek Wierzba
Przewodniczący Rady Gminy Siepraw
wraz z Radnymi

Z wielkim smutkiem i pokorą
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.

Z głębokim żalem, z poczuciem niepowetowanej straty
przyjąłem wiadomość o śmierci Drogiego Przyjaciela,
Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce – Marcina Pawlaka.
To bardzo smutna chwila dla nas wszystkich,
dla samorządu sieprawskiego, dla mieszkańców naszej Gminy.

W naszej pamięci Marcin Pawlak pozostanie
jako dobry i prawy Człowiek,
życzliwy, zawsze gotowy do pomocy,
jako znakomity Samorządowiec
otwarty na drugiego człowieka.

Ja zaś osobiście dziękuję Opatrzności,
że dane mi było w przyjaźni współpracować z Marcinem
przez prawie 25 lat.

Najbliższej Rodzinie

pragnę przekazać od nas wszystkich
wyrazy głębokiego współczucia.

Żegnaj Drogi Przyjacielu – Marcinie.

Wójt Gminy Siepraw
Tadeusz Pitala

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Śp.
Marcina Pawlaka
Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce,
wybitnego samorządowca oddanego sprawom publicznym,
serdecznego Człowieka.

Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składają

Zarząd i Członkowie Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski
Dyrektorka i Pracownicy Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji

„...To dziwne, ale ani na początku, ani teraz, nie ma we mnie poczucia, że moje życie się kończy. Zresztą, jeśli traktujemy życie jako coś, co zaczyna się w chwili urodzin, a kończy się, kiedy nasze ciało umiera, to strach jest silniejszy. Ale ja wierzę i traktuję życie tu tylko jak fragment czegoś większego...” – słowa burmistrza Marcina Pawlaka wypowiedziane jesienią 2014 roku.

Uroczystość pogrzebowa
Ś+P
MARCINA PAWLAKA

odbędzie się w czwartek, 15 stycznia, o godzinie 12.00 w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Dobczycach.

Różaniec będzie odmawiany w kościele w Dobczycach w środę po mszy św.
o godzinie 18.00 oraz przed mszą św. pogrzebową o godzinie 12.00.

Wolą rodziny jest, by zamiast kwiatów, wpłacać pieniądze na konto Hospicjum Domowego "Bądźmy razem" w Wiśniowej, nr konta:
Bank Spółdzielczy Dobczyce, 62 8602 0000 0008 0026 4750 0001.
Datki będzie można również składać w dniu pogrzebu bezpośrednio do puszek kwestarskich.

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom oraz Wszystkim, którzy pogrążeni są w smutku składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.

Radni Rady Miejskiej, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce i pracownicy Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce

Z żalem żegnam serdecznego Przyjaciela

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Wyjątkowego Człowieka
Zachowam w sercu.

Łączę się w smutku

z Rodziną.

Lidia Dwojak

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce
Człowieka wrażliwego na problemy bliźnich,
życzliwego, bezinteresownego i prawego.

Pozostanie w naszej pamięci.

Na ręce

Rodziny oraz Bliskich

pragniemy złożyć wyrazy szczerego współczucia.

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o.
w Krakowie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pana
MARCINA PAWLAKA

wspaniałego człowieka,
Burmistrza Miasta i Gminy Dobczyce

Wyrazy głębokiego żalu i smutku

Rodzinie i Bliskim

składają

Zarząd oraz Rada Nadzorcza
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
w Krakowie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Człowieka oddanego bez reszty sprawom Gminy
i jej Mieszkańców,
wrażliwego na ludzkie problemy i potrzeby,
traktującego swoją funkcję jako misję i powołanie.

Powiat myślenicki utracił Człowieka wielkiej szlachetności i życzliwości,
wybitnego samorządowca i patriotę,
dla którego dobro całej społeczności lokalnej
zawsze stało na pierwszym miejscu.

Rodzinie i Bliskim
oraz Współpracownikom

składamy wyrazy najgłębszego współczucia i żalu

Starosta Myślenicki
Józef Tomal
wraz z Zarządem Powiatu Myślenickiego

Przewodniczący Rady Powiatu Myślenickiego
Jan Marek Lenczowski
wraz z Radnymi Rady Powiatu Myślenickiego

Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci

MARCINA PAWLAKA

wieloletniego Burmistrza Dobczyc,
człowieka wielkiej prawości,
szlachetnej bezinteresowności
i prawdziwej pasji w działaniach
na rzecz dobra wspólnego.

Żegnaj, Marcinie,

było zaszczytem współpracować z Tobą.

Janusz Sepioł
były Marszałek Małopolski, Senator RP

Z głębokim żalem żegnamy

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce

Rodzinie i Najbliższym

składamy najszczersze kondolencje.

Zarząd, Rada Nadzorcza oraz Pracownicy
Wodociągów Krakowskich

Z głębokim żalem żegnamy

چP
MARCINA PAWLAKA

Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

składamy wyrazy współczucia i żalu.

Rada Nadzorcza, Zarząd
i Pracownicy Wawel S.A.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Do zobaczenia w Niebie.


9yrs

Image chosen by user

barbara kołodziej


11yrs

Image chosen by user

Jan


11yrs

Image chosen by user

I.S.STĘPIEŃ


11yrs

Image chosen by user

monika


11yrs

Image chosen by user

Natalia z Dobczyc 12.01.2015


11yrs

Image chosen by user

Katarzyna


11yrs

Image chosen by user

mieszkanka


11yrs

Image chosen by user

Mieszkanka Dobczyc


11yrs

Image chosen by user

Rodzina Jeżów i Kubików


11yrs

Image chosen by user

Rodzina Jeżów i Kubików


11yrs

Image chosen by user

E. Stella-​Sawi​cka


11yrs

Image chosen by user

mieszkanka


11yrs

Image chosen by user

M


11yrs

Image chosen by user

Ewa


11yrs

Image chosen by user

W,W, - mieszkaniec Dobczyc


11yrs

Image chosen by user

mieszkancy Dobczyc


11yrs

Image chosen by user

Ewa


11yrs

Image chosen by user

Jozef Stachura


11yrs

End of content

No more pages to load