Zenon Jodłowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2014
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - kocham , pamiętam , tęsknię !

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Odchodząc, zabierasz naszą miłość ze sobą. Twoja - pozostaje z nami na zawsze”

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu... Byłeś ,Jesteś i Będziesz Każdego dnia pamietamy o Tobie❤

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nieważne, czy rok minął, Dzień, miesiąc, czy też lata. Gdy odszedł ktoś... na zawsze, To tracisz cząstkę świata. I cząstkę samej siebie, Bo żyjesz już inaczej. Choć wstajesz co dzień rano, Choć śmiejesz się i płaczesz. Świat wygląda tak samo, Choć tyle się zmieniło... Nic już się nie powtórzy, Nie będzie już, jak było... Cóż zostało nam dzisiaj? Wspomnienia... ten czas, te chwile... To dużo... czy może niewiele... aż tyle, czy tylko tyle. KOCHAM CIĘ TATO !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ten wieczór.............​​.......Miało być dobrze , ale nas nosiło ! Bez domyślań ale z perspektywy czasu , chyba każdy z nas się bał ............ Co dalej ? Myśleliśmy , że teraz będzie tylko lepiej ....... może tylko trochę ale lepiej ! Kocham Cię Tatko !

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Te dni są w mojej pamięci .................. Cały czas czekałam na dobre wieści , a Ty swoim zachowaniem i rozmową utwierdzałeś mnie w tym ,że będzie dobrze ! Tatko !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu ....................​​...... bardzo mi Ciebie brakuje mój kochany !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko ............ miało być rutynowe badanie. Cały wieczór był niespokojny , czy dasz radę dojechać na wizytę z tym koncentratorem tlenu ? Myśli jednak były pozytywne przecież ostatnio dobrze Ci idzie .... Kocham Cię bardzo !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Kto żyje w sercu tych, którzy pozostają, nie umiera nigdy”.

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze!!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato - kocham Cię bardzo mocno !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu i znowu maj ............. Niby taki piękny miesiąc ......... Wszystko zaczyna się budzić do życia , może być tylko lepiej , ale niestety nam nie było dane ....... To nie ten czas , to nie ta pora ..............Bardzo tęsknie !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Był ktoś kogo nie zastąpi nikt! " - Tato kocham Cię bardzo !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - byliśmy u lekarza , uśmiechnięci , z dobrą energią ............ Jak ja liczyłam na to , że to tylko chwilowe ................ Kocham Cię bardzo !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - zbliżają się te "dni" ................ Już w kwietniu nie było dobrze , ale nie zapowiadało się tragicznie . To ciężki czas , trudno się godzić z tym co dla nas smutne , przykre , bolesne ............. Niech tam dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko to już 83 miesiące ....................​​......... Kocham Cię bardzo !!! Nie zdążyłam 17 bo mamusia miała 75 urodziny i trochę się zasiedzieliśmy .....Mimo wszystko pamiętam , kocham , tęsknie !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece !Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato - kocham Cię bardzo !

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Głęboka miłość panuje w naszych sercach tak długo, jak pamiętamy”.

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - następne święta bez Ciebie ! Mówi się , że czas leczy rany, ale wcale tak nie jest . Czas tylko pozwala oswoić się z cierpieniem i zagnieżdża się na dnie duszy. Co prawda już tak nie boli , ból jest mniejszy , ale wystarczy jeden impuls , jedno małe uruchomienie zbioru wspomnień i znów wszystko powraca ....................​​..............

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię Tato !!!

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu to już 82 miesiące ....................​​.... Kocham , pamiętam , tęsknie !

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu kochany ... w zakamarkach duszy , pod zamkniętymi powiekami , w najskrytszych myślach , tam zawsze będziesz Ty ...........

j


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia