Zenon Jodłowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2014
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknota... to bliskość w oddaleniu ....................​​...... W ten szczególny czas ... - kocham Cię Tatko !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu kochany ... w zakamarkach duszy , pod zamkniętymi powiekami , w najskrytszych myślach , tam zawsze będziesz Ty ...........

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - to już 89 miesięcy ....................​​...... Bardzo Cię kocham !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Odchodząc, zabierasz naszą miłość ze sobą. Twoja - pozostaje z nami na zawsze”

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspomnienia to dar – łączą nas tu na dole z tymi tam na górze. Koją ból, przywołują uśmiech, potrafią czynić cuda......Dlatego nigdy nie odszedłeś .... KOCHAM CIĘ TATKO !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu... Byłeś ,Jesteś i Będziesz Każdego dnia pamietamy o Tobie❤

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu to już 88 miesięcy ………… Kocham , pamietam , tęsknie !

J


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu ....................​​...... bardzo mi Ciebie brakuje mój kochany !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze!!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - to już 87 miesięcy ....................​​................... Kocham Cię bardzo !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece. Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ludzie szlachetni odchodzą otoczeni wdzięczną pamięcią żywych” Kocham Cię Tatusiu !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. Są takie osoby, na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień...”

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - dwa dni temu minęło 86 miesięcy odkąd nie ma Ciebie z nami ....................​​... Tęsknie , pamiętam , kocham !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu kochany czuwaj nad nami, bo wiem że jesteś blisko nas. Bardzo Tęsknię !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece !Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspomnienia to dar – łączą nas tu na dole z tymi tam na górze. Koją ból, przywołują uśmiech, potrafią czynić cuda......Dlatego nigdy nie odszedłeś ......Kocham Cię Tato !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato, tatko ukochany .... Byłeś najwspanialszym Tatą na świecie. Chcę CI podziękować za to.... Wspierałeś mnie od urodzenia , A to nie jest bez znaczenia. Dziękuję Tobie że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść, że robiłeś coś z niczego, że dawałeś choć czasem sam nie miałeś , że wybaczałeś, choć czasami nie przepraszałam , że kochałeś, że mnie wychowałeś... za to kim jestem ... dziękuje za wszystko !... Kocham Cię tatko ...

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko to już 85 miesięcy ....................​​............ Kocham Cię bardzo !

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspomnienia to dar – łączą nas tu na dole z tymi tam na górze. Koją ból, przywołują uśmiech, potrafią czynić cuda......Dlatego nigdy nie odeszłeś.... KOCHAM CIĘ TATKO !

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochac Ciebie Tatusiu było łatwo zapomnieć niemozliwe. ..........

j


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Głęboka miłość panuje w naszych sercach tak długo, jak pamiętamy”.

j


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia