Zdzisław Wiech

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2010
Gazeta Wrocławska

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 30 stycznia 2010 r. zmarł w wieku 101 lat
nasz najukochańszy Mąż, Ojciec, Dziadek i Pradziadek
ŚP.
Zdzisław Wiech
Jeden z pierwszych organizatorów obecnej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, propagator kultury fizycznej, przyjaciel młodzieży.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się 5 lutego 2010 roku o gdz. 13.00 w kościele św. Augustyna przy ul. Sudeckiej we Wrocławiu, po czym o godz. 14.15 nastąpi złożenie prochów Zmarłego na cmentarzu parafialnym św. Maurycego przy ul. Działkowej we Wrocławiu.
Pogrążeni w żałobie Żona, Córki, Wnuki, Prawnuki i Rodzina

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 30 stycznia 2010 roku zmarł w wieku 102 lat
nasz Kolega
Ś+P
mgr Zdzisław Wiech

Odszedł od nas wspaniały człowiek, znakomity nauczyciel akademicki.
Był zawsze bardzo skromny i pracowity, a jednocześnie pogodny i otwarty, niezwykle lubiany i ceniony przez współpracowników i młodzież akademicką.
Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego i szczerego współczucia składają
Pracownicy Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Msza św. w intencji Zmarłego odbędzie się w piątek 5 lutego 2010 roku o godzinie 13.00 w kościele na ul. Sudeckiej we Wrocławiu.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się o godzinie 14.15 na cmentarzu pod wezwaniem św. Maurycego przy ul. Działkowej.

--

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 30 stycznia 2010 roku odszedł na zawsze w wieku 102 lat

Ś+P

mgr Zdzisław Wiech

wieloletni pracownik Studium Wychowania Fizycznego, który przyczynił się do rozkwitu wrocławskiego sportu akademickiego, od 1951 roku współtworzył Studium WF.
Został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką Tysiąclecia Państwa Polskiego, Odznaką Budowniczego Miasta Wrocławia, Złotą Odznaką Akademickiego Związku Sportowego oraz Honorowego Członka AZS.

Rektor i Senat
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Msza św. w intencji Zmarłego odbędzie się w piątek 5 lutego 2010 roku o godzinie 13.00 w kościele na ul. Sudeckiej we Wrocławiu.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się o godzinie 14.15 na cmentarzu pod wezwaniem św. Maurycego przy ul. Działkowej.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta Mozyrko, słuchaczka S.N


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia