Marcin Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2014
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.11.2014
Gazeta Pomorska
W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka
świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki
(J. Tischner).
Z ogromnym żalem i smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci mojego Przyjaciela i „Brata”
Marcina Pawlaka
„Dziadka”.
Rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia,
słowa wsparcia i otuchy
składa
Marcin Świtalski
„Świtek”
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
25.11.2014 o godz. 12.00
w kościele pw Św. Królowej Jadwigi.
Pogrzeb odbędzie tego samego dnia o godz. 13.00
na cmentarzu parafii pw. Imienia NMP (Ruina) w Inowrocławiu.
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi Marcina Pawlaka. Wyrazy szczerego współczucia i słowa wsparcia Rodzinie Zmarłego składa RODZINA GÓRSKICH
Można odejść na zawsze,by stale być blisko...
ks.J.Twardowski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 19 listopada 2014 roku zginął tragicznie
nasz kochany Syn i Braciszek
śp.
Marcin Pawlak
lat 38
Msza św.żałobna odprawiona zostanie
dnia 25.11.2014r. o godz.12:00
w kościele parafii pw.Św.Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia
o godz.13.00 na cmentarzu parafii pw.Imienia NMP(Ruina)
przy ulicy Marcinkowskiego.
Pogrążeni w smutku
RODZICE, SIOSTRA LIDIA wraz z MĘŻEM i DZIEĆMI
,,Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej"
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 19 listopada 2014 roku zginął tragicznie
nasz kochany
śp.
Marcin Pawlak
lat 38
Pogrążeni w smutku
KAROLINA z RODZICAMI
PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy w tych bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal,
wspierali swoją osobą, sercem i dobrym słowem
oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
naszego najukochańszego syna, brata i partnera
śp.
Marcina Pawlaka
Dziękujemy rodzinie, przyjaciołom, znajomym,
sąsiadom, współpracownikom, delegacjom
oraz Zakładowi Pogrzebowemu ,,Memoria"
Pana Waldemara Wójcika
za profesjonalną obsługę pogrzebu.
Wyrazy wdzięczności składają
RODZICE, SIOSTRA LIDIA i KAROLINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
marcin
11 l
Natasza i Piotr
11 l
Agata
11 l
Agata
11 l
Puzon 24.11.2014
11 l
Żurek z rodzicami
11 l
Michał Żywocki
11 l
Puzon 24.11.2014
11 l
kuzyn Pawel Jaworski z rodzina
11 l
kuzyn Pawel Jaworski z rodzina
11 l
Agata z rodziną
11 l
Rafał. 24.11.2014
11 l
Ewelina
11 l
Marcin .
11 l
Beata
11 l
Malgosia
11 l
kamila roy danny
11 l
Beata
11 l
Beata
11 l
Marcin .
11 l
Marcin .
11 l
kamila roy danny
11 l
Tomasz Dąbek
11 l
Sylwia z rodziną
11 l