Marcin Pawlak
This was published in the following publications on 24.11.2014:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 24.11.2014:
Gazeta Pomorska
W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka
świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki
(J. Tischner).
Z ogromnym żalem i smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci mojego Przyjaciela i „Brata”
Marcina Pawlaka
„Dziadka”.
Rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia,
słowa wsparcia i otuchy
składa
Marcin Świtalski
„Świtek”
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
25.11.2014 o godz. 12.00
w kościele pw Św. Królowej Jadwigi.
Pogrzeb odbędzie tego samego dnia o godz. 13.00
na cmentarzu parafii pw. Imienia NMP (Ruina) w Inowrocławiu.
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi Marcina Pawlaka. Wyrazy szczerego współczucia i słowa wsparcia Rodzinie Zmarłego składa RODZINA GÓRSKICH
Można odejść na zawsze,by stale być blisko...
ks.J.Twardowski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 19 listopada 2014 roku zginął tragicznie
nasz kochany Syn i Braciszek
śp.
Marcin Pawlak
lat 38
Msza św.żałobna odprawiona zostanie
dnia 25.11.2014r. o godz.12:00
w kościele parafii pw.Św.Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia
o godz.13.00 na cmentarzu parafii pw.Imienia NMP(Ruina)
przy ulicy Marcinkowskiego.
Pogrążeni w smutku
RODZICE, SIOSTRA LIDIA wraz z MĘŻEM i DZIEĆMI
,,Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej"
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 19 listopada 2014 roku zginął tragicznie
nasz kochany
śp.
Marcin Pawlak
lat 38
Pogrążeni w smutku
KAROLINA z RODZICAMI
PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy w tych bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal,
wspierali swoją osobą, sercem i dobrym słowem
oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
naszego najukochańszego syna, brata i partnera
śp.
Marcina Pawlaka
Dziękujemy rodzinie, przyjaciołom, znajomym,
sąsiadom, współpracownikom, delegacjom
oraz Zakładowi Pogrzebowemu ,,Memoria"
Pana Waldemara Wójcika
za profesjonalną obsługę pogrzebu.
Wyrazy wdzięczności składają
RODZICE, SIOSTRA LIDIA i KAROLINA
End of content
No more pages to load
Rumunek
3yrs
Maciej
4yrs
M.K
4yrs
Maki
4yrs
Marcin Pawlak (*)
11yrs
Kasia
11yrs
Dawid "SZYSZKA" SZYCH
11yrs
Dawid "SZYSZKA" SZYCH
11yrs
Dawid SZYSZKA SZYCH
11yrs
Lipa
11yrs
sylwia
11yrs
Paulina (grabowska) Krupa
11yrs
Asia
11yrs
olek
11yrs
WIESŁAW
11yrs
michał
11yrs
Julita i Maciej
11yrs
WIESŁAW
11yrs
SIWY
11yrs
SIWY
11yrs
michał
11yrs
Kinia&Paweł
11yrs
spoczywaj w pokoju
11yrs
Marcin
11yrs