Teresa Jadwiga Szulc

This was published in the following publications on 17.10.2013:
Dziennik Bałtycki

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
Pani Ordynator III Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Specjalistycznego św. Wojciecha w Gdańsku dr Annie Markiewicz oraz całemu zespołowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu, którzy z wielkim zaangażowaniem i serdecznością podejmowali wysiłki dla ratowania życia,
Pani dr Lilianie Wolniak za wspaniałą i fachową opiekę, życzliwość, zaangażowanie i okazane ciepło,
Pani Pielęgniarce Irenie Merze za udzielanie pomocy pielęgniarskiej,
Ks. Prałatowi Marianowi Szczepińskiemu - kustoszowi dwóch sanktuariów maryjnych koronowanych koronami papieskimi na terenie parafii Św. Trójcy w Kościerzynie, ks. Prałatowi dr. Janowi Jasiewiczowi - proboszczowi parafii pw. Św. Andrzeja Boboli w Sopocie i ks. mgr. Krzysztofowi Gabańskiemu - wikariuszowi parafii NMP w Gdyni za uroczyste sprawowanie żałobnej Mszy św. i odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku,
Mojemu Kuzynowi ks. prof. doc. dr. hab. Andrzejowi Bronkowi - wykładowcy KUL w Lublinie, Przyjacielowi z lat młodości ks. Prałatowi Janowi Majchrzakowi - proboszczowi parafii pw. Św. Mikołaja w Lesznie i ks. Prałatowi mgr. Edmundowi Wierzbowskiemu - rezydentowi parafii NMP w Gdyni, którzy nie mogli przybyć na uroczystość pogrzebową, za modlitwy i intencje mszalne, słowa otuchy i pocieszenia oraz wsparcie duchowe,
Mojej Kochanej Kuzynce Beacie Janickiej wraz z Jej Małżonkiem Witoldem, moim Wspaniałym Przyjaciółkom - Opiekunkom podczas choroby: Zofii Trafalskiej i Zofii Flisińskiej oraz Drogiemu Michałowi Topolnickiemu wraz z Jego Małżonką Krystyną za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowej,
Pani Opiekunce z Fundacji „Niesiemy Pomoc” Marii Kulikowskiej i Pani Rehabilitantce Oldze Trojanowskiej za udzielanie pomocy podczas choroby,
Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom i Delegacjom ze Spółdzielni Inwalidów „Wybrzeże” w Gdyni za modlitwy, intencje mszalne, złożone kwiaty,
którzy w tak bolesnych dla mnie chwilach dzielili ze mną smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, nadesłali kondolencje
oraz uczestniczyli we Mszy św. i Ceremonii Pogrzebowej
Mojej Najukochańszej i Najwspanialszej MATKI
śp. TERESY JADWIGI SZULC
z domu BELA
zmarłej w dniu 4 października 2013 roku
pochowanej w dniu 10 października 2013 roku na cmentarzu Witomińskim w Gdyni
pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie, wdzięczność i szacunek składając serdeczne „Bóg zapłać”
Córka Celina Szulc

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Olga i Marcin z CRiPS


12yrs

Image chosen by user

teresa


12yrs

End of content

No more pages to load