KAZIMIERZ JANKOWIAK

This was published in the following publications on 08.01.2014:
Gazeta Lubuska

<p><em>Wciąż się na usta cisną pytania Dlaczego doszło do tego rozstania?!... i pozostały same wspomnienia choć my nie potrafimy powiedzieć Ci już do widzenia Tatusiu... gdzie jesteś...</em></p>
<p>Z głębokim żalem i wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2014 roku odszedł od nas, pomimo ogromnej siły i walki, pełen nadziei i wiary, po ciężkiej chorobie mój ukochany MĄŻ i nasz najcudowniejszy TATUŚ</p>
<h4>Śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK</h4>
<p>Msza żałobna zostanie odprawiona w piątek 10 stycznia 2014 roku o godz. 10.30 w Kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.10 na NOWYM cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążeni w cierpieniu ŻONA i DZIECI</p>
<p>Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji.</p>

Wciąż się na usta cisną pytania Dlaczego doszło do tego rozstania?!... i pozostały same wspomnienia choć my nie potrafimy powiedzieć Ci już do widzenia Tatusiu... gdzie jesteś...

Z głębokim żalem i wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2014 roku odszedł od nas, pomimo ogromnej siły i walki, pełen nadziei i wiary, po ciężkiej chorobie mój ukochany MĄŻ i nasz najcudowniejszy TATUŚ

Śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK

Msza żałobna zostanie odprawiona w piątek 10 stycznia 2014 roku o godz. 10.30 w Kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.10 na NOWYM cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążeni w cierpieniu ŻONA i DZIECI

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

"Odszedł za wcześnie, tak niespodziewanie... A pamięć o Nim pozostanie wśród nas". Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana KAZIMIERZA JANKOWIAKA Wicedyrektora Izby Skarbowej w Zielonej Górze szlachetnego i niezapomnianego Człowieka wyrazy głębokiego współczucia i żalu ŻONIE i DZIECIOM składają Dyrekcja i pracownicy Izby Skarbowej w Zielonej Górze

<p>Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 4 stycznia 2014 r. odszedł nasz wielki Przyjaciel śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK Krysieńko, Aniu, Arturze łączymy się z Wami w wielkim bólu. Przyjaciele: Sasia i Józef, Jurek i Halinka, Marian i Dorotka, Andrzej i Bożenka z rodzinami</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Śpij z Bożym błogosławień​stwem


12yrs

Image chosen by user

Ewa P. z rodziną


12yrs

Image chosen by user

Tatuniu jestem z Tobą Ania


12yrs

Image chosen by user

Renata Kazimierz Ratajczak


12yrs

Image chosen by user

Tatunia imieninki jutro.


12yrs

Image chosen by user
<p>Gdzie jesteście?</p> <p>Kochani, gdzie jesteście? Dlaczego Nasz ,,dobroduszny'' Bóg WAS zabrał? Dlaczego akurat Was?!!! Jak to możliwe!!! Kochamy WAS I KOCHAĆ BĘDZIEMY. ZAWSZE...</p>


12yrs

Image chosen by user

EWELINA


12yrs

<p>Tatuniu.... błagam wróć ...</p> <p><strong>BŁAGAM ...</strong></p> <p><strong>Kochany Tatooooo</strong></p> <p><strong>GDZIE JESTEŚ !!!!???????</strong></p> <p><strong>tak strasznie mi Ciebie BRAK !!!</strong></p> <p><strong>Tatusiu ...</strong></p> <p><strong>żyć się nie chce ! tak ciężko bez Ciebie !!!</strong></p> <p><strong>Tatooooo .....</strong></p> <p><strong>GDZIE JESTEŚ ???!!! wróć błagam ...</strong></p>


12yrs

Image chosen by user

Ania


12yrs

<p>Tatoooooooooo</p> <p><strong>Kochany Tatooooo </strong></p> <p><strong>GDZIE JESTEŚ !!!!???????</strong></p> <p><strong>tak strasznie mi Ciebie BRAK !!!</strong></p> <p><strong>Tatusiu ... </strong></p> <p><strong>żyć się nie chce ! tak ciężko bez Ciebie !!!</strong></p> <p><strong>Tatooooo .....</strong></p> <p><strong>GDZIE JESTEŚ ???!!! wróć błagam ...</strong></p> <p><strong>BŁAGAM ... </strong></p>


12yrs

Image chosen by user

TATOOOOOO


12yrs

Image chosen by user
<p>NIGDY NIE BEDZIE PAN CZASEM PRZESZŁYM DOKONANYM</p> "Jak długo żyje człowiek? Żyje tysiąc lat czy tylko rok? Na jak długo umiera człowiek? Co to znaczy na zawsze?" Pana Bliscy chcieli by pewnie receptę...Na czas... ...bo czas podobno leczy rany!!! Tylko problem w tym,że serce,które pękło na tysiąc kawałków to już nie jest rana...


12yrs

Image chosen by user

Adriana


12yrs

Image chosen by user

strasznie jest bez TATY


12yrs

Image chosen by user

Ania


12yrs

Image chosen by user

Małorzata z rodziną


12yrs

Image chosen by user

WIECZNY ODPOCZYNEK


12yrs

Image chosen by user

Adriana


12yrs

Image chosen by user
<p>ŚNIEG</p> "Jest na świecie taki rodzaj smutku,którego nie można wyrazić łzami.Nie można go nikomu wytłumaczyć.Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy." Owszem topnieją płatki mrozu na twarzy,roztapia się śnieg,który wynosimy na butach od Pana,jednak serca mamy jak skute lodem... To pierwszy śnieg,na którym nie zostawi Pan swoich śladów...


12yrs

Image chosen by user

Adriana


12yrs

Image chosen by user

piotr


12yrs

Image chosen by user

pamiętamy Ewa z rodziną


12yrs

Image chosen by user
<p>PODZIĘKOWANIA</p> <p style="text-align:center"><span>Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami</span></p> <p style="text-align:center">smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we</p> <p style="text-align:center">mszy św. i ceremonii pogrzebowej</p> <p style="text-align:center">ukochanego Męża i naprawdę cudownego Tatusia</p> <p style="text-align:center"><strong>śp. KAZIMIERZA JANKOWIAKA</strong> </p> <p style="text-align:center">Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom, Pracownikom IS i US, Kapłanom </p> <p style="text-align:center">za pomoc, współczucie, wieńce i złożone kwiaty serdeczne “Bóg zapłać” </p> <p style="text-align:center"><span>składają Żona i Dzieci</span></p> <p style="text-align:center"><span>Bardzo dziękujemy ze byliście i jesteście z nami </span></p> <p style="text-align:center"><strong>To była heroiczna walka o życie, do samego końca !</strong></p> <p style="text-align:center"><strong>i jeszcze silniejsza... chęć i nadzieja, że kolejne "jutro" będzie lepsze ! </strong></p>


12yrs

Image chosen by user

Maciuś


12yrs

End of content

No more pages to load