Janusz Kosiński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.10.2013
Głos Wielkopolski

... i nie żal nic,
i żal tak wiele...

W ogromnym smutku i bólu zawiadamiamy, że dnia 20 X 2013 roku
odszedł od nas do Pana kochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

چP
Janusz Kosiński
lat 74

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 25 X 2013 roku o godz. 11.30
w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na osiedlu Jana III Sobieskiego.

Pogrzeb tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu
przy ul. Jasna Rola w Naramowicach.

W żalu pogrążeni
Żona z Synami, Synowa i Wnuczek

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Dla Dziadka na Jego Dzien ...</p><p>Jakub</p>

Marianna Kosinska


8 l

<p><strong>Dla tych</strong></p><p><strong> Którzy odeszli</strong></p><p><strong> W nieznany świat,</strong></p><p><strong> Płomień na wietrze</strong></p><p><strong> Kołysze wiatr.</strong></p><p><strong> Dla Was tyle kwiatów</strong></p><p><strong> Pod cmentarnym murem</strong></p><p><strong> I niebo jesienne</strong></p><p><strong> U góry.</strong></p><p><strong> Dla Was</strong></p><p><strong> Harcerskie warty</strong></p><p><strong> I chorągiewek gromada,</strong></p><p><strong> I dla Was ten dzień -</strong></p><p><strong> Pierwszy dzień</strong></p><p><strong> Listopada</strong></p>

Majka


8 l

<p>To juz 4 lata ...</p><p>Czas leci za szybko :(</p><p>A wydaje sie, jakby to bylo wczoraj, ta wiadomosc ... </p>

Majka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TATO na urodziny syn Piotr


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To na wakacje Tato


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
SYN PIOTR


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W 77 rocznice Urodzin ... M,M,J.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tato ...</p> <p>Tato,</p> <p>Tak bardzo nam Ciebie brakuje, tyle sie wydarzylo od kiedy Ciebie nie ma z nami ...</p> <p>Niektore rzeczy przybraly taki obrot, ze az nie mozna uwierzyc ...</p> <p>Tak bardzo mi zal, ze wszystko toczy sie bez Twojego udzialu.</p> <p>Za szybko, za wczesnie, nie tak mialo to byc :(</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tato ...</p> <p>Rozlaka jest naszym losem,</p> <p>spotkanie nasza nadzieja ...</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tato ...</p> <p>" Tu Ciebie nie ma,</p> <p>lecz jestes przeciez ..."</p> <p>Jest taki dzien, kiedy refleksja w serce sie wkrada.</p> <p>Dwa lata mijaja od chwili, gdy Ciebie nie ma wsrod nas.</p> <p>Wspominam - wczoraj, dzisiaj, zawsze ...</p>


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TO JUŻ 2 LATA ... SYN PIOTR


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maja


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maja


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

NA URODZINY TATO SYN PIOTR


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maja


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maja, Michal i Jakub


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...</p> <p>Dzis Dzien Twoich Imienin ...<br />Niestety, kolejny juz raz bez zyczen, a jedynie swiatelko dla Ciebie i wspomnienie o Tobie.<br />Wspomnienie, kiedy przed osmioma laty bylam po raz pierwszy u Ciebie na imieninach ...<br />Poznalam wtedy Piotra i kiedy Go zobaczylam byly tylko slowa: Jezu, to Michal!<br />Wiele bylo tych spotkan, pelnych radosci i humoru, ale byly tez takie, ktore najchetniej wymazaloby sie z pamieci.<br />Jednak pamiec ma to do siebie, ze to, co zle, powoli sie zaciera i zostaja juz tylko mile i dobre wspomnienia ...<br />A takich nam, z Twoja Osoba, Tato, nie brakowalo.<br />Ale brakuje nam Ciebie. Niewazne, ze juz minal rok, niewazne ze tyle sie wydarzylo i zycie biegnie dalej, ale sa takie osoby w zyciu, ktore pozostaja niezapomniane.<br />To wlasnie Ty ...<br />W takie dni, jak dzis, probuje sie pocieszac tylko mysla, ze tam, gdzie jestes - masz dobrze i ze wlasnie ze Staszkiem i Mira swietujecie jak za dobrych czasow ...</p> <p>A ze chor to bylo Wasze zycie, nie zabraknie tez tradycyjnego "Sto lat" ...<br /></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maja


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...</p> <p>Dzis Dzien Wszystkich Swietych ...</p> <p>Dzis nie moge przyjsc do Ciebie w odwiedziny Tato, by zapalic Tobie swiatelko, ale jak zwykle moje mysli biegna ku Tobie. </p> <p>Czasem mysle, ze tym, czym dla zywych jest Wigilia, tym dla umarlych jest Dzien Wszystkich Swietych...</p> <p>Twoje poczucie humoru bylo specyficzne, i sadze, ze gdybysmy dzis sie spotkali, powiedzialbys mi:</p> <p>Tym, kim my bylismy - Wy jestescie,</p> <p>Tym, kim my jestesmy - Wy bedziecie.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

TO JUŻ ROK TATO SYN PIOTR


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maja


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie</p> <p>Pochylam nisko glowe - dzis mija rok gdy Ciebie nie ma wsrod nas ...<br />Wspomnienie, to jedyne co dzis mi - Nam, tutaj obecnym pozostalo.<br />Dobre wspomnienia zwiazane z Toba, wywoluja usmiech na twarzy ...<br />Zastanawiam sie nad tym wszystkim, i jak zwykle wraca do mnie wspomnienie wspolnie spedzonego czasu.<br />Cofam sie pamiecia do chwili, i przypominam sobie dzien, kiedy Ciebie poznalam. Bylo to ponad 8 lat temu.<br />Pierwsza mysl - postawny, wysoki i pewny siebie mezczyzna z niezwyklym poczuciem humoru, serdeczny i nieprzecietnie inteligentny.<br />Takim pozostales juz na zawsze, do konca. Takiego Cie znalam i takiego Cie pozegnalam rok temu.<br />Zaszczytem dla mnie jest, ze moglam Cie poznac. I za to Ci dziekuje.</p> <p><br />maja</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...</p> <p>Czas tak szybko biegnie, za chwile już rok gdy Ciebie nie ma wsród nas ...</p> <p>Tyle rzeczy chciałoby sie powiedzieć, tyle spraw sie nagromadziło, tak wiele sie wydarzyło ...</p> <p>Najbardziej mi żal, że nie widzisz Jakuba - przez rok strasznie się zmienił, wydoroślał, już drugi rok chodzi do szkoły i najbardziej cieszy fakt, że wciąż pamięta dziadka ... Gdy opowiada o szkole, mówi ze jest matematykiem po dziadku Januszu - i to prawda. Jest też do Ciebie niesamowicie podobny ... Pisząc to lecą mi łzy - że za szybko, że nie tak powinno być, powinieneś być z nami, widzieć jak zmienia się i dorasta Jakub ...</p> <p>I wreszcie mi tak strasznie Ciebie brakuje, Tato ... Tych rozmów przy stole i czerwonym winie, telefonów, Twoich tekstów jedynych w swoich rodzaju.</p> <p>Bo Ty - byłeś Jedyny.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

W Dzien Taty Majka


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia