Janusz Kosiński

This was published in the following publications on 23.10.2013:
Głos Wielkopolski

... i nie żal nic,
i żal tak wiele...

W ogromnym smutku i bólu zawiadamiamy, że dnia 20 X 2013 roku
odszedł od nas do Pana kochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

چP
Janusz Kosiński
lat 74

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 25 X 2013 roku o godz. 11.30
w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na osiedlu Jana III Sobieskiego.

Pogrzeb tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu
przy ul. Jasna Rola w Naramowicach.

W żalu pogrążeni
Żona z Synami, Synowa i Wnuczek

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Dla Dziadka na Jego Dzien ...</p><p>Jakub</p>

Marianna Kosinska


8yrs

<p><strong>Dla tych</strong></p><p><strong> Którzy odeszli</strong></p><p><strong> W nieznany świat,</strong></p><p><strong> Płomień na wietrze</strong></p><p><strong> Kołysze wiatr.</strong></p><p><strong> Dla Was tyle kwiatów</strong></p><p><strong> Pod cmentarnym murem</strong></p><p><strong> I niebo jesienne</strong></p><p><strong> U góry.</strong></p><p><strong> Dla Was</strong></p><p><strong> Harcerskie warty</strong></p><p><strong> I chorągiewek gromada,</strong></p><p><strong> I dla Was ten dzień -</strong></p><p><strong> Pierwszy dzień</strong></p><p><strong> Listopada</strong></p>

Majka


8yrs

<p>To juz 4 lata ...</p><p>Czas leci za szybko :(</p><p>A wydaje sie, jakby to bylo wczoraj, ta wiadomosc ... </p>

Majka


8yrs

Image chosen by user
TATO na urodziny syn Piotr


9yrs

Image chosen by user
To na wakacje Tato


9yrs

Image chosen by user
SYN PIOTR


10yrs

Image chosen by user
W 77 rocznice Urodzin ... M,M,J.


10yrs

Image chosen by user
<p>Tato ...</p> <p>Tato,</p> <p>Tak bardzo nam Ciebie brakuje, tyle sie wydarzylo od kiedy Ciebie nie ma z nami ...</p> <p>Niektore rzeczy przybraly taki obrot, ze az nie mozna uwierzyc ...</p> <p>Tak bardzo mi zal, ze wszystko toczy sie bez Twojego udzialu.</p> <p>Za szybko, za wczesnie, nie tak mialo to byc :(</p>


10yrs

Image chosen by user
<p>Tato ...</p> <p>Rozlaka jest naszym losem,</p> <p>spotkanie nasza nadzieja ...</p>


10yrs

Image chosen by user
<p>Tato ...</p> <p>" Tu Ciebie nie ma,</p> <p>lecz jestes przeciez ..."</p> <p>Jest taki dzien, kiedy refleksja w serce sie wkrada.</p> <p>Dwa lata mijaja od chwili, gdy Ciebie nie ma wsrod nas.</p> <p>Wspominam - wczoraj, dzisiaj, zawsze ...</p>


10yrs

Image chosen by user
TO JUŻ 2 LATA ... SYN PIOTR


10yrs

Image chosen by user
Maja


10yrs

Image chosen by user
Maja


11yrs

Image chosen by user

NA URODZINY TATO SYN PIOTR


11yrs

Image chosen by user

Maja


11yrs

Image chosen by user

Maja, Michal i Jakub


11yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p>Dzis Dzien Twoich Imienin ...<br />Niestety, kolejny juz raz bez zyczen, a jedynie swiatelko dla Ciebie i wspomnienie o Tobie.<br />Wspomnienie, kiedy przed osmioma laty bylam po raz pierwszy u Ciebie na imieninach ...<br />Poznalam wtedy Piotra i kiedy Go zobaczylam byly tylko slowa: Jezu, to Michal!<br />Wiele bylo tych spotkan, pelnych radosci i humoru, ale byly tez takie, ktore najchetniej wymazaloby sie z pamieci.<br />Jednak pamiec ma to do siebie, ze to, co zle, powoli sie zaciera i zostaja juz tylko mile i dobre wspomnienia ...<br />A takich nam, z Twoja Osoba, Tato, nie brakowalo.<br />Ale brakuje nam Ciebie. Niewazne, ze juz minal rok, niewazne ze tyle sie wydarzylo i zycie biegnie dalej, ale sa takie osoby w zyciu, ktore pozostaja niezapomniane.<br />To wlasnie Ty ...<br />W takie dni, jak dzis, probuje sie pocieszac tylko mysla, ze tam, gdzie jestes - masz dobrze i ze wlasnie ze Staszkiem i Mira swietujecie jak za dobrych czasow ...</p> <p>A ze chor to bylo Wasze zycie, nie zabraknie tez tradycyjnego "Sto lat" ...<br /></p>


11yrs

Image chosen by user

Maja


11yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p>Dzis Dzien Wszystkich Swietych ...</p> <p>Dzis nie moge przyjsc do Ciebie w odwiedziny Tato, by zapalic Tobie swiatelko, ale jak zwykle moje mysli biegna ku Tobie. </p> <p>Czasem mysle, ze tym, czym dla zywych jest Wigilia, tym dla umarlych jest Dzien Wszystkich Swietych...</p> <p>Twoje poczucie humoru bylo specyficzne, i sadze, ze gdybysmy dzis sie spotkali, powiedzialbys mi:</p> <p>Tym, kim my bylismy - Wy jestescie,</p> <p>Tym, kim my jestesmy - Wy bedziecie.</p>


11yrs

Image chosen by user

TO JUŻ ROK TATO SYN PIOTR


11yrs

Image chosen by user

Maja


11yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienie</p> <p>Pochylam nisko glowe - dzis mija rok gdy Ciebie nie ma wsrod nas ...<br />Wspomnienie, to jedyne co dzis mi - Nam, tutaj obecnym pozostalo.<br />Dobre wspomnienia zwiazane z Toba, wywoluja usmiech na twarzy ...<br />Zastanawiam sie nad tym wszystkim, i jak zwykle wraca do mnie wspomnienie wspolnie spedzonego czasu.<br />Cofam sie pamiecia do chwili, i przypominam sobie dzien, kiedy Ciebie poznalam. Bylo to ponad 8 lat temu.<br />Pierwsza mysl - postawny, wysoki i pewny siebie mezczyzna z niezwyklym poczuciem humoru, serdeczny i nieprzecietnie inteligentny.<br />Takim pozostales juz na zawsze, do konca. Takiego Cie znalam i takiego Cie pozegnalam rok temu.<br />Zaszczytem dla mnie jest, ze moglam Cie poznac. I za to Ci dziekuje.</p> <p><br />maja</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p>Czas tak szybko biegnie, za chwile już rok gdy Ciebie nie ma wsród nas ...</p> <p>Tyle rzeczy chciałoby sie powiedzieć, tyle spraw sie nagromadziło, tak wiele sie wydarzyło ...</p> <p>Najbardziej mi żal, że nie widzisz Jakuba - przez rok strasznie się zmienił, wydoroślał, już drugi rok chodzi do szkoły i najbardziej cieszy fakt, że wciąż pamięta dziadka ... Gdy opowiada o szkole, mówi ze jest matematykiem po dziadku Januszu - i to prawda. Jest też do Ciebie niesamowicie podobny ... Pisząc to lecą mi łzy - że za szybko, że nie tak powinno być, powinieneś być z nami, widzieć jak zmienia się i dorasta Jakub ...</p> <p>I wreszcie mi tak strasznie Ciebie brakuje, Tato ... Tych rozmów przy stole i czerwonym winie, telefonów, Twoich tekstów jedynych w swoich rodzaju.</p> <p>Bo Ty - byłeś Jedyny.</p>


11yrs

Image chosen by user

W Dzien Taty Majka


12yrs

End of content

No more pages to load