Magdalena Walczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2010
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2010
Głos Koszaliński
Z wielkim bólem i żalem żegnamy wspaniałego człowieka, opiekuna i przyjaciela ludzi Panią Magdalenę Walczak Dyrektora Zespołu Szkół "Słoneczko" w Kołobrzegu Bliskim przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia Alicja Kęszycka z rodzina i pracownicy sklepu "Bursztynek"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
znajoma
16 l