Elżbieta Petz
This was published in the following publications on 25.01.2014:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 25.01.2014:
Echo Dnia
Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy naszą Koleżankę Elżbietę Petz, wieloletniego pracownika Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach, która odeszła 22 stycznia 2014 roku. Elu, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci. Rodzinie i najbliższym wyrazy głębokiego współczucia składają Dyrekcja i Pracownicy Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.
End of content
No more pages to load
Wiesław Chachaj
12yrs
Barbara Szlufik
12yrs