Alicja Przygodzka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2011
Głos Wielkopolski
„Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II
W imieniu mojej zmarłej żony Alicji Przygodzkiej chciałbym podziękować
Całemu Personelowi Lekarskiemu i Pielęgniarskiemu Oddziału Ginekologii Onkologicznej Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego z ulicy Łąkowej w Poznaniu nie tylko za fachową i znakomitą opiekę medyczną nad Alicją, bez której jej podróż przez chorobę trwałaby krócej,
ale przede wszystkim za wsparcie mentalne, zaangażowanie osobiste wszystkich bez wyjątku oraz uszanowanie ludzkiej godności Alicji w trudnym czasie umierania.
Osobne wyrazy podziękowania składam Personelowi Lekarskiemu i Pielęgniarskiemu Hospicjum Palium w Poznaniu za serce włożone w opiekę nad Alicją w Jej ostatnich chwilach.
Bez ludzi takich jak Wy, Jej choroba byłaby zdecydowanie bardziej okrutnym znojem.
Ireneusz Przygodzki z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Teresa Mażuchowska
13 l
Agnieszka Gładysz
15 l
ciocia Bożena
15 l
ciocia Bożena
15 l
Irek
15 l
Irek
15 l