Alicja Przygodzka
This was published in the following publications on 14.04.2011:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 14.04.2011:
Głos Wielkopolski
„Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II
W imieniu mojej zmarłej żony Alicji Przygodzkiej chciałbym podziękować
Całemu Personelowi Lekarskiemu i Pielęgniarskiemu Oddziału Ginekologii Onkologicznej Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego z ulicy Łąkowej w Poznaniu nie tylko za fachową i znakomitą opiekę medyczną nad Alicją, bez której jej podróż przez chorobę trwałaby krócej,
ale przede wszystkim za wsparcie mentalne, zaangażowanie osobiste wszystkich bez wyjątku oraz uszanowanie ludzkiej godności Alicji w trudnym czasie umierania.
Osobne wyrazy podziękowania składam Personelowi Lekarskiemu i Pielęgniarskiemu Hospicjum Palium w Poznaniu za serce włożone w opiekę nad Alicją w Jej ostatnich chwilach.
Bez ludzi takich jak Wy, Jej choroba byłaby zdecydowanie bardziej okrutnym znojem.
Ireneusz Przygodzki z Rodziną
End of content
No more pages to load
Teresa Mażuchowska
13yrs
Agnieszka Gładysz
15yrs
ciocia Bożena
15yrs
ciocia Bożena
15yrs
Irek
15yrs
Irek
15yrs