Wiesława Muszyńska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2014
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 16.07.2014 r. zmarła moja kochana Siostra, Szwagierka, Ciocia, Kuzynka i Siostrzenica

śp. Wiesława Muszyńska

z domu Rogowska

lat 56

Pogrzeb odbędzie się 23.07.2014 r. (środa) o godzinie 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej.

W smutku pogrążona Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpoczywaj w pokoju!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!! Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
03.01.2023 - Bardzo bardzo tęsknimy!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!! PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!

Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
03.01.2023 - 65 ROCZNICA TWOICH URODZIN!!!!!!!!!!!!!​​!!! Nie będzie już, jak było - tęsknimy!!!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią sie cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu Daj nam wiarę, że to ma sens Że nie trzeba żałować przyjaciół Że gdziekolwiek są, dobrze im jest Bo są z nami choć w innej postaci I przekonaj, że tak ma być Że po głosach tych wciąż drży powietrze Że odeszli po to by żyć I tym razem będą żyć wiecznie Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią się cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole

Nie będzie już, jak było ........... Spoczywaj w pokoju !!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
03.01.2023 - 65 rocznica Twoich Urodzin Wiesiu!!!!!!!!!! Nie będzie już, jak było - tęsknimy!!!!!!!!!!!

PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!! TĘSKNIMY!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
03.01.2023 - 65 rocznica Twoich Urodzin Wiesiu!!!!!!!!!! - niestety już dziewiąta bez CIEBIE... Czas wcale nie leczy ran!!!! On nam tylko pomaga przyzwyczaić się do tęsknoty za tym - co już nie wróci......

SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
02.01.2023 - jutro Twoje URODZINY - PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​​!!! - oczywiście Twoje ulubione tulipany!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU WIESIU!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


3 l

Odpoczywaj w pokoju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!

Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
02.11.2022 - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, dzień Zaduszny -- SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!

PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj w pokoju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!

Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!

PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
I oczywiście Twoje ulubione tulipany!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!

PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już - 8 długich lat bez Ciebie - niewiarygodne!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!

Odpoczywaj w pokoju!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!! Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj w pokoju!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!111

PAMIĘTAMY !!!!!!!!!!!!!!!!


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Twoje ulubione tulipany!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!

Odpoczywaj w pokoju!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!


4 l

Pamięć nie umiera nigdy!!!!!!!!!!!

PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

H.S.


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia