Pani doktor Barbary Miś - Hynek
This was published in the following publications on 08.07.2013:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 08.07.2013:
Express Bydgoski
"Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko - zostaje się w czyjejś pamięci i czyimś czekaniu"
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani doktor Barbary Miś - Hynek
naszej wspaniałej i niezapomnianej Koleżanki, Człowieka o wielkim sercu i dobroci. Szczere wyrazy współczucia i słowa otuchy dla Najbliższych
składają koleżanki i koledzy z Klinicznego Zakładu Radiologii Lekarskiej 10 WSK z Polikliniką
End of content
No more pages to load
xxx
3yrs
Hania i Zdzisław
11yrs
Zygmunt Pisarczyk
12yrs
Elżbieta Kokorzycka
12yrs