Edmund Ostrowicki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.04.2014
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.04.2014
Gazeta Pomorska
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Edmunda Ostrowickiego wieloletniego działacza Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Bydgoszczy, Honorowego Prezesa Koła Terenowego. Żegnamy wspaniałego Człowieka, serdecznego Kolegę i Społecznika. Składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim zmarłego. Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Bydgoski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia