Edmund Ostrowicki
This was published in the following publications on 24.04.2014:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 24.04.2014:
Gazeta Pomorska
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Edmunda Ostrowickiego wieloletniego działacza Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Bydgoszczy, Honorowego Prezesa Koła Terenowego. Żegnamy wspaniałego Człowieka, serdecznego Kolegę i Społecznika. Składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim zmarłego. Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Bydgoski
End of content
No more pages to load