Lekarze
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2014
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2014
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Serdeczne podziękowanie dla doktora nauk medycznych Marka Bronisza, Beaty Cieślak i Michała Czerebiej oraz całego Zespołu Lekarskiego, Pielęgniarek i Pracowników Obsługi Oddziału Kardiologii Szpitala Wielospecjalistycznego im. L.. Błażka w Inowrocławiu za wyjątkową opiekę, oddanie, profesjonalizm i życzliwość składa wdzięczna pacjentka BARABARA KLEIN
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia