Lekarze
This was published in the following publications on 25.02.2014:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 25.02.2014:
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Serdeczne podziękowanie dla doktora nauk medycznych Marka Bronisza, Beaty Cieślak i Michała Czerebiej oraz całego Zespołu Lekarskiego, Pielęgniarek i Pracowników Obsługi Oddziału Kardiologii Szpitala Wielospecjalistycznego im. L.. Błażka w Inowrocławiu za wyjątkową opiekę, oddanie, profesjonalizm i życzliwość składa wdzięczna pacjentka BARABARA KLEIN
End of content
No more pages to load