Lekarze
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2014
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2014
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Serdeczne podziękowanie dla lek. med. Marty Nadrajkowskiej, Andrzeja Boruckiego i Michała Kozłowskiego oraz całego Zespołu Pielęgniarek Stacji Dializ Szpitala Wielospecjalistycznego im. L. Błażka w Inowrocławiu za uratowanie życia, wyjątkową opiekę, oddanie, profesjonalizm i życzliwość składa wdzięczna pacjentka BARBARA KLEIN
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia