Lekarze
This was published in the following publications on 25.02.2014:
Gazeta Pomorska
This was published in the following publications on 25.02.2014:
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Serdeczne podziękowanie dla lek. med. Marty Nadrajkowskiej, Andrzeja Boruckiego i Michała Kozłowskiego oraz całego Zespołu Pielęgniarek Stacji Dializ Szpitala Wielospecjalistycznego im. L. Błażka w Inowrocławiu za uratowanie życia, wyjątkową opiekę, oddanie, profesjonalizm i życzliwość składa wdzięczna pacjentka BARBARA KLEIN
End of content
No more pages to load