Krzysztof Polak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.10.2013
Gazeta Pomorska

"NON OMNIS MORIAR" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 października 2013 r. zmarł nasz Przyjaciel i Wujek Śp. KRZYSZTOF POLAK Żonie Hannie i dzieciom Piotrowi, Pawłowi i Kindze wyrazy współczucia składają Małgorzata i Henryk Kurowscy oraz Madzia, Waldek i Władek.

Plaża

"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.10.2013 r. zmarł mój Kochany Mąż i Nasz Kochany Tatuś Śp. KRZYSZTOF POLAK LAT 55 Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 25.10.2013 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Chrystusa Miłosiernego przy ulicy 800-lecia w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafii Św. Józefa przy ulicy Libelta w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Żona z Dziećmi.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego serdecznego Kolegi i skarbnika Krzysia Polaka. Wyrazy współczucia Żonie Hannie, Dzieciom i Rodzinie składają Członkowie Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu

"Nie umiera ten, kto pozostaje w pamięci żywych" Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.10.2013 r. zmarł nasz Kochany Kuzyn Śp. KRZYSZTOF POLAK LAT 55 Pogrążona w smutku Rodzina Jarzyńskich, Dworczyńskich i Wołyńskich z dziećmi.

PODZIĘKOWANIE Wszystkim,którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal,okazali wiele serca i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Krzysztofa Polaka Ks.proboszczowi Pawłowi Kowalskiemu,ks.kanonikowi Antoniemu Balcerzakowi, ks.proboszczowi Romanowi Szuldze,rodzinie,przyjaciołom,znajomym,sąsiadom, członkom Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im.Marii Konopnickiej w Inowrocławiu,koleżankom i kolegom z klasy IVc rocznik 1977 II LO im.Marii Konopnickiej,Wójtowi gminy Inowrocław i pracownikom Urzędu Gminy, przewodniczącemu Rady Gminy,radnym i sołtysom Gminy Inowrocław za modlitwę, pamięć,złożone wieńce i kwiaty,zamówione intencje mszalne oraz Zakładowi Pogrzebowemu ,,MEMORIA" pana Waldemara Wójcika za profesjonalną obsługę serdeczne ,,Bóg zapłać" składa ŻONA z DZIEĆMI

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ku pamięci

Gość


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ku pamięci

Gość


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju

Magda Kasprzak


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju[*]


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ku pamięci


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ku pamięci


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ku pamięci Gosia M


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w pokoju M.M.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Waldemar M.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina Pniewska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina Pniewska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Grażyna


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

WG


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej S.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Śpij w pokoju


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Znajoma


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w pokoju J.K.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kuzynka Kasia z rodzina


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina Złamańska-​Jabłońska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina Złamańska-​Jabłońska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DAMAIN SZCZESIAK pracownik gmi


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DAMAIN SZCZESIAK pracownik gmi


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elzbieta


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia