Jerzy Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2014
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2014
Kurier Lubelski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 21 stycznia 2014 roku zmarł
Jerzy Pawlak
długoletni pracownik Sądu Rejonowego w Lublinie,
Komornik Sądowy Rewiru V przy Sądzie Rejonowym w Lublinie
(obecnie w rewirze przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie).
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 27 stycznia 2014 roku o godz. 10.00
w kaplicy cmentarza przy ul. Unickiej w Lublinie.
Pogrążeni w żałobie
Żona i Siostra z Rodziną
Wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
naszego Kolegi
Jerzego Pawlaka
Żonie, Siostrze i Rodzinie
składają
Rada i Komornicy
Izby Komorniczej w Lublinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Dłużniczka
12 l
Edmund
12 l
Ja
12 l
Dłużnik
12 l
Kolega
12 l
Paweł Smoleński
12 l
Gość
12 l