Jerzy Pawlak
This was published in the following publications on 23.01.2014:
Kurier Lubelski
This was published in the following publications on 23.01.2014:
Kurier Lubelski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 21 stycznia 2014 roku zmarł
Jerzy Pawlak
długoletni pracownik Sądu Rejonowego w Lublinie,
Komornik Sądowy Rewiru V przy Sądzie Rejonowym w Lublinie
(obecnie w rewirze przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie).
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 27 stycznia 2014 roku o godz. 10.00
w kaplicy cmentarza przy ul. Unickiej w Lublinie.
Pogrążeni w żałobie
Żona i Siostra z Rodziną
Wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
naszego Kolegi
Jerzego Pawlaka
Żonie, Siostrze i Rodzinie
składają
Rada i Komornicy
Izby Komorniczej w Lublinie
End of content
No more pages to load
Dłużniczka
12yrs
Edmund
12yrs
Ja
12yrs
Dłużnik
12yrs
Kolega
12yrs
Paweł Smoleński
12yrs
Gość
12yrs