Jagoda Jędrak

This was published in the following publications on 10.01.2014:
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę</p>
<h4>Jagodę Jędrak</h4>
<p>Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają</p>
<p>Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy</p>

Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę

Jagodę Jędrak

Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Jagódka brakuje nam Ciebie--- tęsknimy


10yrs

Image chosen by user
W mojej głowie wojna myśli niespokojnyc​h, między ziemią a niebem szukamy się, tak dalecy od siebie jak gwiazdy dwie...*a&


10yrs

Image chosen by user
W mojej głowie wojna, myśli niespokojnyc​h,


10yrs

Image chosen by user
tonę w morzu łez:( Oddam dziś co tylko chcesz, bądź tylko ze mną... wróć do mnie lub po mnie moja Kochana❤a&


10yrs

Image chosen by user
<p>Córeczko</p> <p>"Kimże jestem bez Ciebie</p> <p>Wciąż pytam siebie bez skutku</p> <p>Bez Ciebie jestem jedynie Małą kropelką smutku</p> <p>Słoną łzą samotności Co po policzku spływa</p> <p>I oceanem tęsknoty, Która Twe imię wciąż wzywa"</p> <p>❤❤❤</p> <p>Wspieraj Nas w tym ciężkim okresie,</p> <p>Wspieraj Nas w chwilach zwątpienia i poczucia bezsensu,</p> <p>Bo tchu i nadziei brak…</p> <p>Bardzo Cię Kochamy Nasz Największy Skarbie</p>


10yrs

Image chosen by user
Jadzik strasznie tęsknię, serce mi pęka z bólu, gdzie Cię znajdę kochana. Skąd brać siły, żebyś nie musiała patrzeć na tą rozpacz..


10yrs

Image chosen by user
Jagódko kocham Cię❤


10yrs

Image chosen by user
((((((((((((​****​PAMIĘTAM****​))))))))))))


10yrs

Image chosen by user
❤❤❤


10yrs

Image chosen by user
11.01....;( nie potrafię napisać nic wyniosłego, mądrego, nie potrafię już nawet wierzyć, rozkładam ręce i padam z bezsilności, czas płynie a ból taki sam...​Jagódko Kochana daj znak, pomóż.


10yrs

Image chosen by user
❤ Jagódko, ciężki to czas, trwaj przy mnie ❤


10yrs

Image chosen by user
Nasza kochana


10yrs

Image chosen by user
❤‿︵❤ PAMIĘTAM ❤‿︵❤


10yrs

Image chosen by user
Jagódko, jakim byłaś pięknym promykiem dla swoich bliskich... BĄDŹ NIM NADAL...ICH SŁOŃCEM, RADOŚCIĄ, POCIESZENIEM​.​.. utuleniem w Panu... Przecież Ty żyjesz nadal... do zobaczenia


10yrs

Image chosen by user
♥♥♥kiedy Twoje Serduszko zabije znów?♥♥♥​kiedy je znowu usłyszymy?♥♥​♥


10yrs

Image chosen by user
Dwa lata nie bije Twoje serduszko a nasz każdy dzień bez CIEBIE nie ma sensu.....


10yrs

Image chosen by user
Nasz Kochany Aniołku, każdego dnia jesteśmy z Tobą***m&t


10yrs

Image chosen by user
ZAWSZE RAZEM <3


10yrs

Image chosen by user
<p>Droga Jadziu,</p> <p>Jeszcze dwa lata temu o tej porze wiedziałam ,że jesteś a dziś pozostaje mi tylko nadzieja ,że jesteś. Nie wiem jak tam u Ciebie , ponieważ nie przychodzisz już do mnie .Wiem, że świata niezmiennie ale w tym momencie oddałabym wszystko aby Cię usłyszeć .Moja nadzieja że wrócisz zanika z każdym dniem z każdym miesiącem a jutro rokiem...Już trudno mi przypomnieć twój głos.</p> <p>Mam nadzieję ,że Ci tam dobrze. Ludzie próbują Mi Ciebie zastąpić , ale im się to nie udaje , ponieważ ty byłaś jedyna w swoim rodzaju jeszcze przez te 2 lata nie spotkałam takiego kogoś jak ty tak wspaniałego tak miłego tak kochanego tak szczęśliwego człowieka .</p> <p>Nie którzy nie umieją docenić tego co mają i zmieniają prawdziwych przyjaciół jak rękawiczki. Ja tak nie mam trudno mi było znaleźć osobę która by mnie zrozumiała jak ty i nadal tej osoby nie mam. Jak wiesz zmieniłam szkołę gdzie poznałam nowych ludzi są świetnia , ale nie tacy jak ty ...</p> <p>Chciałabym cofnąć czas , wiem pisze to w każdym wpisie ale jest to moje marzenie , nie którzy mówią że moje marzenia nierealistyczne ale tego właśnie pragnę. Jak już napisałam chciałaby cofnąć czas wziąć Ciebie , Twoją babcię I pra babcię i wziąć Was do teraźniejszości ... Nikt niestety moich marzeń nie spełni.</p> <p>Moje marzenie to żebyś tu była razem z babcią i pra babcią . Najbardziej boli mnie to ,że Bóg mi Cię zabrał i nie uprzedził Gdybym wiedziała bym wszystko zrobiła żebyś tego 1 nie jechała ...</p> <p>Mam nadzieję ,że jeszcze o mnie pamiętasz , bo w moim sercu będziesz na zawsze.</p> <p>Amelka</p> <p><em><span><span>a</span><strong>amelka</strong><span>Emotikon heart</span></span></em></p>


10yrs

Image chosen by user
DLACZEGO NIE WRÓCISZ!!


10yrs

Image chosen by user
ZAWSZE BĘDZIEMY CIĘ KOCHAĆ. I&G


10yrs

Image chosen by user
Zawsze Cię bedziemy kochać.I&G


10yrs

Image chosen by user
<p>Bezpowrotnie</p> <p><span>"Czekam prawdy nie chcąc znać</span><br /><span>Nazbyt dziwny jest jej smak, cały czas</span><br /><span>...</span><br /><span>W myślach chorych tonę wciąż</span><span><br />Podświadomie słyszę też Twój głos<br />Ale Ty nie mówisz nic<br />Jak głaz milczysz przede mną<br />...<br />Czuję w sobie gniew<br />W końcu nadszedł dzień<br />Czuję w sobie lęk<br />Bezpowrotnie tracę Cię<br />Tonę, tonę, tonę, tonę w morzu łez<br />(Nie będziesz już ze mną)<br />...<br />Składam skrawki swoich lat<br />Niecierpliwie czekam zmian obok nas<br />Oddam dziś co tylko chcesz, co chcesz</span></p> <p><span>Bądź tylko ze mną..." m&t</span></p>


10yrs

Image chosen by user
Kochana córeczko, czuwamy...​jesteśmy przy Tobie...


10yrs

End of content

No more pages to load