Jagoda Jędrak

This was published in the following publications on 10.01.2014:
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę</p>
<h4>Jagodę Jędrak</h4>
<p>Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają</p>
<p>Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy</p>

Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę

Jagodę Jędrak

Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wysyłam promyczki miłości do Ciebie♥️♥️♥️

AM


5mos

Image chosen by user
W kolejną smutną rocznicę

M.K


5mos

Image chosen by user
Dla Ciebie moja kruszynko, moje myśli i serce a Ty na zawsze żyjesz w nich. Kocham i tęsknie♥️♥️♥️

AM


5mos

Image chosen by user
Dla pięknej duszy

M.K


8mos

Image chosen by user
Moja Kochana Jagódko♥️♥️♥️

AM


8mos

Image chosen by user
"Odejście" „Jak ptak w niebo odleciałaś, na skrzydłach złotych marzeń, Pozostawiając po sobie smutek i pustkę, Twój ślad w naszych sercach, na zawsze niezapomniany. Wiatr opadł, cichość zapanowała, Tam, gdzie twój krok raz brzmiał, Lecz Twoja obecność w sercu zawsze trwała, Nie odejdziesz, bo tam zawsze pozostaniesz” ~n/n

AM


1yr

Image chosen by user
Szczęśliwości w Niebie Aniele

M.K


1yr

Na zawsze

AM


1yr

Image chosen by user
Na zawsze ♥️♥️♥️

AM


1yr

Image chosen by user
21 lat temu zostawiłaś ślad w moim sercu, niczym wieczny tatuaż miłości, Iskierka Twojej duszy, płonie w nim bezustannie, na zawsze, moja Jagódko❤️‍

AM


1yr

Image chosen by user
Dla niebianskiej Jagódki

M.K


2yrs

Kocham ♥️♥️♥️ bardzo tęsknię

Mama


2yrs

Image chosen by user
tęsknimy 9 lat

A&M


3yrs

Image chosen by user
Kocham Cię córeczko ❤️❤️❤️♾

AM


4yrs

Image chosen by user
W smutną rocznicę ...

Małgorzata K.


4yrs

Image chosen by user
Kolejna rocznica -pamiętam

Kasia


4yrs

Image chosen by user
Kocham Cię moj Aniolku.

Dziadek Geniu.


4yrs

Twoje serce przestało bić 8.01 . Od tamtej pory bije we mnie. *** +Basia +Jagódka +Adela *** +1.01-8.01-7.03+ 1.01…Tego dnia los zgasił Wasz płomień a nam zabrał cudowne Anioły … świat bez Was jest odrealniony… O stale obecnych „Mówiła że naprawdę można kochać umarłych bo właśnie oni są uparcie obecni nie zasypiają mają okrągły czas więc się nie spieszą spokojni ponieważ niczego nie wykończyli nawet gdyby się paliło nie zrywają się na równe nogi nie połykają tak jak my przerażonego sensu nie udają ani lepszych ani gorszych nie wydajemy o nich tysiąca sądów zawsze ci sami jak olcha do końca zielona znają nawet prywatny adres Pana Boga nie deklamują miłości ale pomagają znaleźć zagubione przedmioty nie starzeją się odmłodzeni przez śmierć nie straszą pustka pełną erudycji nie łączą świętości z apetytem bliżsi niż wtedy kiedy odjeżdżali na chwilkę przechodzą obok z niepostrzeżonym ciałem ocalili znacznie więcej niż duszę” ks. Jan Twardowski

Am


4yrs

Image chosen by user
Ty zawsze przy mnie, ja każdego dnia i nocy w myślach przy Tobie, na zawsze połączone ❤️❤️❤️

A.M


4yrs

Image chosen by user
Kocham Cię i tęsknie córeczko

AM


5yrs

Image chosen by user
Tego dnia widziałam Cię po raz ostatni. Zostałyśmy rozłączone. „Patrzyłam, jak odchodzisz... Jak umierasz tuż przy mnie... I nic nie zrobiłam...nie mogłam... Płakałam kuląc się w zimnie... Zaciskałam oczy,by nie patrzeć.... Odwracałam głowę krzycząc... Lecz to nie pomogło...odeszłaś.. Dziś rozmawiam z Tobą milcząc...”

AM


5yrs

Image chosen by user
❤️ Wszystko co dobre i cenne tak szybko gaśnie i nie wraca. Kocham Cię Jagódko.

AM


5yrs

Image chosen by user
7 rocznica bez Ciebie Aniołku

Na Zawsze


5yrs

Image chosen by user
Mój Aniołku ❤️❤️❤️

AM


5yrs

End of content

No more pages to load