Jagoda Jędrak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.01.2014
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę</p>
<h4>Jagodę Jędrak</h4>
<p>Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają</p>
<p>Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy</p>

Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę

Jagodę Jędrak

Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tęsknie Jadzik</p>

J


7 l

<p>dzisiaj nasza Jagódka miała by 15 lat .... tęsknimy... kochamy </p>

M


7 l

<p>Tęsknimy ,kochamy </p>

My


7 l

<p>Jagódko Kochana ...Ty wiesz....;(</p>

Mama


7 l

<p>Mój największy Skarbie dziękuję, że o mnie pamiętasz.Przychodź do mnie codzień. Kocham Cię moje Słoneczko

A


8 l

<p>4 lata bez Ciebie Jagódko smutne i puste </p>

Gość


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla pięknego Aniołka</p>


8 l

Serce pęka z rozpaczy

4 lata temu Twoje serduszko jeszcze biło mój Skarbie a dziś głucha cisza smutek i tęsknota.


8 l

Moje serce jest przepełnione bólem

Jagódko kocham Cię


8 l

<p><!--filtered--> Kolejny rok bez Ciebie Jagódka;(</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>"W mojej głowie wojna myśli niespokojnych, między ziemią a niebem szukamy się, tak dalecy od siebie jak gwiazdy dwie..."</p><p>Jagódka, ten ból jest nie do zniesienia...wypala od środka nicością</p>


8 l

<p><!--filtered--> Strasznie tęsknimy córeczko</p>


8 l

<p>:( ;( ;( nie ma świąt bez Ciebie</p>


8 l

<p>Smutne Święta bez Ciebie</p>

Gość


8 l

Moje serce jest przepełnione bólem

gdzie jesteś Jagódko?


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jagódko, bądź dla innych ANIOŁEM</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Sloneczko nasze Kochamy Cie


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś są TWOJE Urodziny.... moje kochane słoneczko


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jutro 6.10 Twoje urodzinki...​i moje jedno życzenie...​życzę Tobie żeby się spełniło kochana Jagódko a&


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochamy i pamietamy


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jestem z Toba Jadzia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jagódka kocham Cię


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niegasnące płomyki dla Jagódki


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Myślę każdego dnia, tęsknię w każdej minucie...​nadal mam nadzieję, że jeszcze dziś wrócisz do mnie i już nigdy Cię nie wypuszczę z objęć...tak bardzo żałuję, że Cię nie ochroniłam przed najgorszym


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia