Jagoda Jędrak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.01.2014
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę</p>
<h4>Jagodę Jędrak</h4>
<p>Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają</p>
<p>Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy</p>

Z głębokim żalem żegnamy naszą Uczennicę i Koleżankę

Jagodę Jędrak

Słowa otuchy i wyrazy współczucia dla Rodziców składają

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong><em>Jadziu już nie mogę się doczekać </em></strong></p> <p><strong><em>kiedy, będę mogła Cię usłyszeć </em></strong></p> <p><strong><em>Kiedy będę mogła Cię zobaczyć</em></strong></p> <p><strong><em>Kiedy będę mogła z Tobą porozmawiać.</em></strong></p> <p><strong><em>Żyje z nadzieją ,że ten dzień kiedyś nadejdzie. Najważniejsze dla mnie jest, żeby było Ci dobrze w Niebie.</em></strong></p> <p><strong><em>Mam nadzieję , że ja jako normalny człowiek będę mogła Cię zobaczyć nie w śnie, tylko na żywe własne oczy . Pamiętaj Zawsze Będę o Tobie Pamiętać .</em></strong></p> <p><strong><em> Twoja Przyjaciółka Amelia</em></strong></p> <p><strong><em>PS: Do Zobaczenia</em></strong></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochamy Cię Irena i Grzegorz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochanie Wracaj


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

11 miesięcy bez naszego skarba


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kocham Cie Jagódko


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Jadzi</p> <p><em><strong>Moja śliczna Jadzia najpiękniejsza w świecie z każdą chwilą czas umila lecz gdy patrze tuż balkon bardzo Mi Jej brakuje</strong></em>.<em><strong>Co tydzień chodzę do </strong><strong>kościoła modlę się za Nią i myślę, że Ona wróci.Wróci do Rodziców, wróci do szkoły i wróci do przyjaciół bo wszyscy za Nią tęsknimy lecz gdy odeszła pękły Nam serca i zalały się krwią</strong><strong>.Pękły, ponieważ Jadzia to najśliczniejszy Aniołek i bardzo,bardzo Nam Jej brakuje.</strong></em></p> <p><em><strong>Kochamy Cię Jadziu.</strong></em></p> <p><em><strong>Martyna<br /></strong></em></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jadzia tęsknimy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Moja przyjaciółko wróć - Mela


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jagódka opiekuj się mną Asia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jagódka tęsknimy i cierpimy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KOCHAM CIĘ PUPCIA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wszystkim Aniołkom w Niebie...


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochany Aniołku stale tęsknimy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mela,Daria,​​Staś,Hania,​​Michal


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

brakuje nam Twojego uśmiechu


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...</p> <p><em>(...) now you've disappeared somewhere</em><br /><em> To outta space, you've found some better place</em><br /><em> And I miss you, like the deserts miss the rain</em></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Serduszko Najdroższe</p> <p><em>Jak cofnąć czas...</em></p> <p><em>Jak sprawić, żebyś wróciła </em></p> <p><em>I swoją obecnością rozpromieniała nasze życie,</em></p> <p><em>które skończyło się z chwilą, gdy odeszłaś (8.01)</em></p> <p><em>Kochamy Cię Nasz Śliczny Aniołku,</em></p> <p><em>Każdego dnia czekamy z utęsknieniem i nadzieją na Twój powrót,</em></p> <p><em>Na nasze spotkanie,</em></p> <p><em>Na to, że stanie się cud i na zawsze już będziemy razem...</em></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

jedno życzenie - cofnąć czas


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kolejny m-c tesknoty


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KASIA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jagódko, ześlij pocieszenie ..


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

11 urodzinki Jagódki- rozpacz!


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jagódka Słoneczko wracaj


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochamy Cię Skarbie - wracaj


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia